REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Razgrado „Ludogorec“ vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas prieš šio vakaro susirėmimą su Sofijos CSKA dėl Bulgarijos supertaurės pasidalino savo mintimis spaudos konferencijoje.

Razgrado „Ludogorec“ vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas prieš šio vakaro susirėmimą su Sofijos CSKA dėl Bulgarijos supertaurės pasidalino savo mintimis spaudos konferencijoje.

REKLAMA

Lietuvis sakė, kad tikisi, jog abi komandos sužais labai geras rungtynes, tačiau užsiminė, kad raudonieji turės šiokį tokį pranašumą, nes Čempionų lygos atrankoje jie turėjo galimybę išanalizuoti pirmąsias dvi oficialias „Ludogorec“ rungtynes ​​su Salihorsko „Šakhtar“.

„Tai yra pirmosios oficialios rungtynės Bulgarijos futbole šiame sezone. Noriu pasveikinti absoliučiai visus su šiomis rungtynėmis. Kitais metais, kai būna tokia pertrauka, pasiilgstame futbolo. Šiemet tai išgelbėjo Europos čempionatas. Džiaugiamės grįžę į Bulgarijos žemes. Abi komandos nori laimėti šias rungtynes. Yra sportinio meistriškumo, bet apskritai abi komandos pasistengs, kad sužaistų labai geras rungtynes“, – sakė V.Dambrauskas.

„Aš visada sakau žaidėjams, kad svarbiausia yra kitos rungtynės. Jos priartins mus prie galutinio tikslo. Jie turi būti profesionalai. Jie turi pareigą parodyti gerbėjams ką gali. Šis mačas yra svarbus ir mums, ir visiems kitiems žmonėms.

REKLAMA
REKLAMA

Po kiekvienų rungtynių turime išmokti pamokas. Visi į rungtynes ​​žengia vienos būsenos ir išeina visiškai pasikeitę. Praėjusį sezoną viską išanalizavome ir tikrai stengiamės pasimokyti iš kiekvienos klaidos. Manau, kad mes atlikome teisingą analizę. Pastarųjų rungtynių su CSKA rezultatams yra priežasčių. Man svarbiausios rungtynės su jais buvo Razgrade, kuris laimėjome. Paskutines rungtynes, kurias žaidėme, negaliu sugalvoti subjektyvios rezultato priežasties. Tai buvo iškart po to, kai iškovojome dešimtąjį titulą. Kad ir kas nutiktų šįvakar, paskutinės rungtynės įtakos neturės. Abi komandos turi naujus žaidėjus. Net nežinau, kokią sudėtį jie išleis, nes tai bus pirmosios oficialios jų rungtynės. Jiems bus lengviau, nes jie analizavo mūsų rungtynes ​​su „Šakhtar“. Mes analizavome jų draugiškas rungtynes, bet tai nėra tas pats“, – akcentavo lietuvis.

REKLAMA

„Iki šiol dalyvavau dviejose tokiose supertaurės rungtynėse ir abu kartus mano komanda tapo nugalėtoja. Nuo liepos iki gegužės yra nepaprastai ilgas laikas. Tiek mes, tiek CSKA turėsime dar daug rungtynių Europoje ir Bulgarijoje. Žiemą yra perėjimų laikotarpis, kuris gali pakeisti daugelį dalykų. Netikiu, kad po savaitės abi komandos prisimins šias rungtynes, nors tai ir svarbu, tačiau artėja Europos varžybos. Visgi, sirgaliams tai bus svarbios rungtynės ir dėl jų tikrai stengsimės“, - toliau kalbėjo V.Dambrauskas.

REKLAMA
REKLAMA

„Taktiškai turime daug ką tobulinti. Mes žaidėme labai mažai rungtynių. Pasirengime prieš sezoną patobulinome daug dalykų - kamuolio kontrolę, spaudimą. Prieš Salihorsko ekipą mes sukūrėme daug situacijų, antrosios rungtynės ne tiek daug. Su kiekvienomis rungtynėmis šios galimybės taps vis didesnės. Tikiuosi, kad šis potencialas vis labiau tobulės. Nežinau, kada pamatysime pilną produktą. Aš net nevartoju tokios sąvokos, nes kiekvienose rungtynėse norime patobulinti dalykus.

CSKA tikrai lengviau atlikti analizę ir pamatyti, ką mes sugebame. Turime pranašumą, kad žaidėme oficialias rungtynes, kurių negalima lyginti su draugiškomis. Abi komandos norės parodyti, ką sugeba. Mes padarysime viską, kas įmanoma, kad rungtynes laimėtume“, – užbaigė V.Dambrauskas.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų