LKL čempionate sunkią pergalę iškovojo „Lietuvos ryto“ ekipa. Tomo Pačėso auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 80:76 (18:17, 19:22, 14:19, 29:18) palaužė „Neptūną“.

Pirmieji taškai. Simboliška, bet pirmuosius abiejų komandų taškus pelnė varžovų komandoje žaidę krepšininkai. Tolimu metimu „Lietuvos ryto“ taškų sąskaitą atidarė Klaipėdoje žaidęs Marius Runkauskas, o „Neptūnui“ pirmus taškus taikliomis baudomis pelnė Vilniuje rungtyniavęs Donatas Zavackas.

3 iš 3. Pirmąjį kėlinį Marius Runkauskas pradėjo pataikydamas tris tolimus metimus iš tiek pat bandymų.

Tritaškių lietus. Per pirmuosius du kėlinius abi komandos pataikė 12 tolimų metimų (abi po 6), kai tuo tarpu dvitaškių – vos vienu daugiau („Lietuvos rytas“ – aštuonis, „Neptūnas“ – penkis).

Girdžiūnas. Nuo suolelio pakilęs įžaidėjas puikiai įsiliejo į klaipėdiečių žaidimą ir jo vedami svečiai pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą (60:71).

11. Po tiek tolimų metimų pataikė abi komandos. „Lietuvos rytui“ tą padaryti prireikė 27, o „Neptūnui“ – 23 bandymų.

Spurtas. Kai atrodė, kad jau pergalė „Neptūno“ rankose, vilniečiai surengė spurtą 12:0 ir pačioje rungtynių pabaigoje išsiveržė į priekį ir išplėšė pergalę – 80:76.

„Lietuvos rytas“: Marius Runkauskas 17 tšk., Adas Juškevičius ir Deividas Gailius po 13 tšk., Antanas Kavaliauskas ir Artūras Gudaitis po 10 tšk.

„Neptūnas“: Danielis Ewingas 14 tšk., Mindaugas Girdžiūnas ir Travisas Baderis po 12 tšk., Arnas Butkevičius 11 tšk., Jerai Grantas 9 tšk.