0

„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes šeštadienį namuose su „Florida Panthers“ ledo ritulininkais atliko rezultatyvų perdavimą.

„Devils“ pralaimėjo 1:3 (1:1, 0:1, 0:1).

Po D. Zubraus ir Aleksejaus Ponikarovskio perdavimų 2-ąją min. pirmąjį rungtynių įvartį įmušė Stivas Bernjė (Steve Bernier).

Nugalėtojams įvarčius pelnė Šonas Bergenheimas (Sean Bergenheim, 16 min.), Krisas Verstegas (Kris Versteeg, 28) ir Mikaelis Samuelsonas (Mikael Samuelsson, 60).

18 min. 4 sek. žaidęs D. Zubrus į vartus nemetė ir pirmajame kėlinyje buvo 2 min. išvarytas iš aikštės.

33-ejų metų lietuvis per 55 rungtynes įmušė 15 įvarčių ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

„Devils“ komanda, po 55 rungtynių turinti 66 taškus, Rytų konferencijoje užima šeštąją vietą. „Panthers“ ekipa su 63 taškais po 54 mačų žengia trečia.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„New Jersey Devils“ - „Florida Panthers“ 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

„Boston Bruins“ - „Nashville Predators“ 4:3, po bulitų (1:0, 0:1, 2:2; 0:0; 1:0)

„New York Islanders“ - „Los Angeles Kings“ 2:1, po pratęsimo (1:0, 0:1, 0:0; 1:0)

„Philadelphia Flyers“ - „New York Rangers“ 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)

„Pittsburgh Penguins“ - „Winnipeg Jets“ 8:5 (2:2, 3:1, 3:2)

„Ottawa Senators“ - „Edmonton Oilers“ 3:4, po pratęsimo (1:0, 1:2, 1:1; 0:1)

„Buffalo Sabres“ - „Tampa Bay Lightning“ 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

„Toronto Maple Leafs“ - „Montreal Canadiens“ 0:5 (0:0, 0:4, 0:1)

„St. Louis Blues“ - „Colorado Avalanche“ 3:2, po pratęsimo (2:2, 0:0, 0:0; 1:0)

„Minnesota Wild“ - „Columbus Blue Jackets“ 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

„Phoenix Coyotes“ - „Chicago Blackhawks“ 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

„Calgary Flames“ - „Vancouver Canucks“ 3:2, po bulitų (1:0, 1:1, 0:1; 0:0; 1:0).