0

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate sekmadienį "New Jersey Devils" komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose po pratęsimo 3:4 (0:2, 1:0, 2:1; 0:1) nusileido "Montreal Canadiens" ekipai ir patyrė pirmąją nesėkmę.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 4 min. 22 sek., įmušė Andrejus Markovas.

D. Zubrus 54-ąją min. įmušė įvartį ir išlygino rezultatą 3:3, išplėšdamas pratęsimą.

"Devils" komandoje taip pat pasižymėjo Patrikas Eliašas (24 min.) ir Deividas Klarksonas (David Clarkson, 26).

"Canadiens" ekipai įvarčius pelnė Rajanas Vaitas (Ryan White, 3), Brendanas Galageris (Brendan Gallagher, 14) ir Brendonas Prustas (Brandon Prust, 42).

17 min. 50 sek. žaidęs D. Zubrus tris kartus metė į vartus.

"Devils" komanda, po ketverių rungtynių turinti 7 taškus, Rytų konferencijoje užima antrąją vietą. "Canadiens" ekipa su 6 taškais po keturių mačų konferencijoje žengia šešta.

Absoliuti lygos lyderė "Chicago Blackhawks" komanda savo aikštėje po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:0, 0:1; 1:0) įveikė "Detroit Red Wings" ledo ritulininkus ir iškovojo šeštąją pergalę iš tiek pat galimų.

Pergalingą įvartį 3-iąją pratęsimo minutę įmušė Nikas Ledis (Nick Leddy).

Sekmadienio rungtynių rezultatai.

"Montreal Canadiens" - "New Jersey Devils" 4:3, po pratęsimo (2:0, 0:1, 1:2; 1:0)

"Washington Capitals" - "Buffalo Sabres" 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)

"Ottawa Senators" - "Pittsburgh Penguins" 1:2, po bulitų (0:1, 1:0, 0:0; 0:0; 0:1)

"Tampa Bay Lightning" - "Philadelphia Flyers" 5:1 (3:1, 0:0, 2:0)

"Chicago Blackhawks" - "Detroit Red Wings" 2:1, po pratęsimo (1:0, 0:0, 0:1; 1:0)

"Winnipeg Jets" - "New York Islanders" 5:4, po pratęsimo (1:1, 1:0, 2:3; 1:0)

"St. Louis Blues" - "Minnesota Wild" 5:4, po pratęsimo (1:0, 1:3, 2:1; 1:0)

"San Jose Sharks" - "Vancouver Canucks" 4:1 (2:0, 1:1, 1:0).