D.Sabonio ir „Pacers" akistata su „Pelicans" neįvyko dėl gamtos stichijų

Domantas Sabonis šią naktį Lietuvos laiku neturėjo galimybių dar kartą pademonstruoti savo talento NBA arenose.

Šią galimybę iš lietuvio „atėmė" Naujojo Orleano arenoje prakiuręs stogas, dėl kurio prie vienos iš baudų metimo linijos pradėjo kauptis vanduo.

Arenoje dirbantis personalas šią problemą bandė pašalinti net dvi valadnas, tačiau visos jų pastangos buvo bevaisės.

Kantriai rungtynių pradžios laukę sirgaliai buvo linksminami „Pelicans" talismano ir klubo šokėjų, tačiau sužinoję naujieną apie nukeltą susitikimą nepagailėjo garsaus švilpimo mačo organizatorių atžvilgiu.

„Tai nėra ta rizika, kurią norėtume prisiimti, – sakė „Pacers“ treneris Nate'as McMillanas. – Abu treneriai įvertinome sąlygas ir nusprendėme, kad nenorime rizikuoti žaidėjais. Rungtynės vyksta 2,5 valandos, tad vandens gali ir vėl prilašėti. Jis kaupiasi būtent baudos aikštelėje, kur vyksta daugiausiai veiksmo.“

„Tereikia vienos tokios vietos, kad žaidėjas paslystų ir susižeistų, – sakė Naujojo Orleano strategas Alvinas Gentry. – Psichologiškai žaidėjai tikrai negalėtų žaisti tokiomis sąlygomis, žinodami šią situaciją.“

Kada įvyks nukeltos rungtynės dar nėra aišku, veikiausiai tai nutiks po „Visų žvaigždžių" savaitgalio, kuris bus rengiamas vasario 16-18 dienomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų