„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse šeštadienį namie 3:2 įveikė Londono „Tottenham“, o mačo herojumi tapo Cristiano Ronaldo.

C. Ronaldo 12 minutę puikiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Man United“ į priekį 1:0. Harry Kane’as 35 minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Bet C. Ronaldo 38 minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą Mančesterio ekipos naudai 2:1.

„United“ gynėjas Harry Maguire‘as 72 minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 2:2. Tačiau lemiamą žodį taręs C. Ronaldo 81 minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė pergalę 3:2.

C. Ronaldo tapo vos trečiuoju žaidėju, kuriam yra 37 arba daugiau metų, pasižymėjusiu daugiau nei vieną kartą „Premier“ lygos rungtynėse. Iki šiol tai vieną kartą pavyko padaryti Teddy Sheringhamui ir du – Grahamui Alexanderiui.

Pelnytas „hat-trickas“ leido C.Ronaldo įsirašyti į istoriją – jis tapo daugiausiai įvarčiu įmušusiu visų laikų futbolininku. Oficialus „Man United“ puslapis pranešė, kad C. Ronaldo lyderiu tapo po antrojo įvarčio į „Tottenham“ vartus, kai įmušė 806-ąjį karjeros įvartį. Taip jis aplenkė austrą Josefą Bicaną (805). Vėliau portugalas dar pridėjo 807-ąjį įvartį.

Iš karjerą dar tęsiančių futbolininkų arčiausiai C.Ronaldo yra argentinietis Lionelis Messi su 759 įvarčiais. L. Messi yra pustrečių metų jaunesnis už portugalą, todėl dar turi šansų pavyti C. Ronaldo. Robertas Lewandowskis yra įmušęs 612 įvarčių, Zlatanas Ibrahimovičius – 572, o Luisas Suarezas – 512.

„Premier“ lygoje šeštadienį „Liverpool“ svečiuose 2:0 palaužė „Brighton“, o „Brentford“ namie taip pat 2:0 pranoko „Burnley“ ekipą.