Argentinos futbolo rinktinė tik po permainingos ir atkaklios kovos prasibrovė į Pietų Amerikos futbolo čempionato „Copa America“ finalą.

Lionelio Messi vedama rinktinė tik po baudinių serijos (3:2) sugebėjo palaužti Kolumbijos futbolininkus. Pagrindinis rungtynių ir pratęsimas baigėsi rezultatu 1:1.

Finale argentiniečiai susitiks su Brazilijos futbolininkais.

Argentiniečiai mače pirmieji išsiveržė į priekį, kai 7-ąją rungtynių minutę po Lionelio Messi rezultatyvaus perdavimo įvartį pelnė Lautaro Martinezas.

Po pertraukos, 61-ąją minutę, tiksliu smūgiu iš arti pasižymėjo Luisas Diazas ir mačo rezultatą išlygino.

Pratęsime nei viena iš komandų pasižymėti nepavyko, tad teko mušti 11 m. baudinius. Herojumi tapo argentinietis vartininkas Emiliano Martinezas, kuris atrėmė net tris kolumbiečių smūgius.

Finalas „Maracana“ stadione įvyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį.

Turnyre būtent brazilai gina čempionų titulą, o Argentina dėl taurės finale žais po penkerių metų pertraukos.