Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras. Šiąnakt jame nesėkmes patyrė Ispanijos futbolo grandai – „Barcelona“ ir Madrido „Real“.

Barselonos futbolininkai krito įvarčių fiestoje Teksase – 2:4 (1:1) pralaimėjo „Roma“ komandai.

Katalonijos ekipai 6-ąją minutę įvartį pelnė Rafinha, 49-ąją – Malcomas.

„Roma“ gretose pasižymėjo Stephanas El Shaarawy (35 min.), Alessandro Florenzi (78 min.), Bryanas Cristante (83 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Diego Perotti (86 min.).

„Real“ Floridoje 1:2 (1:2) nusileido „Manchester United“.

18-ąją minutę įmušė Alexis Sanchezas. Čilietis 27-ąją minutę atliko rezultatyvų perdavimą, o kamuolį į vartus pasiuntė Anderis Herrera.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+3 minutė) skirtumą sušvelnino Karimas Benzema.

Minimalią pergalę iškovojo Londono „Tottenham Hotspur“, Minesotoje 1:0 (0:0) įveikęs „Milan“.

Anglijos komandos laimėjimą lėmė 47-ąją minutę pelnytas Georgeso-Kevino N’Koudou įvartis.

„Tottenham Hotspur“ (7 taškai) pirmauja turnyre, „Manchester United“ (5 tšk.) – penktas, „Roma“ (3 tšk.) – devinta, „Barcelona“ (2 tšk.) – 14-a, „Milan“ (1 tšk.) – 16-as, „Real“ (0 tšk.) – paskutinis, 18-as.