Ispanijoje sužaistos įspūdingos UEFA Čempionų lygos rungtynės, kuriose užfiksuotas ir įvartis gražuolis. Danielis Wassas neįtikėtinu šūviu išlygino rezultatą ir jo atstovaujama „Valencia“ sužaidė 2:2 su Londono „Chelsea“.

Dar pirmojo kėlinio pabaigoje abi komandos apsikeitė po įvartį. 40-ą minutę ispanus į priekį išvedė Carlosas Soleras, o jau kitos atakos metu po minutės rezultatą lygino Mateo Kovačičius.

50-ą minutę priekyje buvo jau „Chelsea“, kai dėkingai atšokęs kamuolys atsidūrė po Christiano Pulišičiaus kojomis ir šis nukreipė jį į vartus.

65-ą minutę Danielis Parejo turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą, tačiau jo smūgį nuo vienuolikos metrų žymos atrėmė vartininkas.

Visgi išlaikyti persvaros „Chelsea“ nepavyko ir tuo pasirūpino D.Wassas, kuris 82-ą minutę greitos atakos metu pelnė iš koto verčiantį įvartį.

96-ą minutę „Valencia“ dar galėjo ir išplėšti pergalę, bet vienas prieš vartus likęs Rodrigo apmaudžiai smūgiavo pro šalį vos iš kelių metrų atstumo.