Miuncheno „Bayern“ dominavimas pirmose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse pergale nesibaigė – čempionų titulą ginantys vokiečiai namuose krito prieš Paryžiaus „Saint Germain“.

PSG po dviejų Kyliano Mbappe įvarčių svečiuose triumfavo 3:2 (2:1).

Įspūdingose rungtynėse pirmasis įvartis krito jau 3-ąją minutę, kai po „Bayern“ klaidelės PSG surengė greitą išpuolį, kurio metu Neymaras atliko puikų perdavimą K. Mbappe, kuris nuginklavo Manuelį Neurį.

12 min. Julianas Draxleris nukreipė kamuolį į vartų tinklą, bet teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Netrukus Leonas Goretzka atliko labai pavojingą smūgį galva ir galėjo išlyginti rezultatą, bet meistriškai vartuose dirbo Keyloras Navasas.

28-ąją minutę Neymaras atliko dar vieną puikų perdavimą, kurį uždarė vienas prieš vartininką likęs Marquinhosas, taip dvigubindamas PSG persvarą iki 2:0.

„Bayern“ dar iki pertraukos sušvelnino rezultatą – 37 min. galva pasižymėjo Maximas Choupo-Motingas.

60 min. rezultatas tapo lygus – po standartinės situacijos Thomas Mulleris sulaukė juvelyriško perdavimo ir pelnė įvartį galva.

Vis tik PSG vėl išlaukė savo šanso ir kontraatakoje antrą įvartį pelnė K. Mbappe (68 min.).

„Bayern“ po šio epizodo kūrė daugybę pavojingų atakų, bet daugiau pasižymėti nesugebėjo.

Miuncheno futbolininkai statistiškai dominavo tiesiog įspūdingai – kamuolį kontroliavo 63 proc. laiko, atliko net 28 smūgius, iš kurių 12 – į vartų plotą. PSG atliko 6 smūgius ir 5 į vartų plotą.

„Bayern“ kėlė net 15 kampinių, kai svečiai tik vieną.

Kitose trečiadienio rungtynėse užtikrintą pergalę įsirašė Londono „Chelsea“, kuris išvykoje 2:0 (1:0) susitvarkė su „Porto“.

Pirmas įvartis krito 32 min., pasižymėjus Masonui Mountui. Pergalę įtvirtino Benas Chilwellas, padvigubinęs persvarą 85 min.

„Chelsea“ kamuolį kontroliavo 61 proc. laiko, bet į vartų plotą portugalai smūgiavo dažniau – 5 smūgiai prieš 3.

Atsakomuosius mačus šios poros žais balandžio 13 d.