Trečiadienio vėlų vakarą sužaistos paskutinės šešerios UEFA Čempionų lygos grupių etapo rungtynės, po kurių paaiškėjo visi aštuntfinalio dalyviai.

E grupėje žūtbūtinę pergalę dėl bilieto į kitą etapą iškovojo „ACMilan“ klubas, namuose 3:0 palaužęs „Salzburg“.

14-ąją minutę po kampinio šeimininkus į priekį išvedė Olivier Giroud. Iškart po pertraukos Rade Kruničius padvigubino rezultatą, o vėliau dar vieną įvartį pridėjo tas pats O. Giroud.

Pergalę Milano klubui galiausiai įtvirtino jau per teisėjo pridėtą laiką ketvirtąjį įvarti pelnęs Junioasr Messias.

Kitame grupės susitikime Londono „Chelsea“ 2:1 namuose pranoko Zagrebo „Dinamo“

Bruno Petkovičius svečius 7-ąją minutę buvo išvedęs į priekį, bet čia pat Raheemas Sterlingas ir Denisas Zakaria atsakė dviem įvarčiais ir „Chelsea“ sužaidus pusvalandį jau pirmavo 2:1.

Galiausiai antrajame kėlinyje jie pergaliną pranašumą ir išlaikė.

Londono ekipa grupėjė užėmė pirmąją vietą, „ACMilan“ liko antras ir taip pat keliauja į atkrintamąsias, o „Salzburg“ keliaus į Europos lygą. „Dinamo“ sezonas Europoje jau baigtas.

F grupės paskutinieji mačai baigėsi šiandien kiek anksčiau. Ten pergales iškovojo Madrido „Real“ ir „Salzburg“ klubai, kurie ir keliauja į turnyro atkrintamąsias varžybas.

O G grupėje „Copenhagen“ 1:1 sužaidė su Dortmundo „Borussia“ klubu.

23-ąją minutę įvartį pelnė Thorganas Hazardas ir išvedė svečius į priekį, bet dar prieš pertrauką 41-ąją minutę Hakonas Arnaras šeimininkams rezultatą išlygino.

Kitame grupės mače „Man City“ namuose 3:1 palaužė „Sevilla“ pasipriešinimą.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 31-ąją minutę smūgiu galva po kampinio pasižymėjo Rafa Miras.

Tačiau antrajame kėlinyje šeimininkams rezultatą išlygino jaunuolis Rico Lewisas, o 73-ąją antrąjį įvartį pelnė puolėjas Julio Alvarezas.

Galiausiai Mančesterio ekipos pergalę įtvirtino Riyadas Mahrezas.

„Man City“ tapo grupės nugalėtoju, „Borussia“ užėmė antrąją vietą, o į Europos lygą keliauja „Sevilla“.

H grupėje kova vyko tik dėl pirmosios vietos. Nepaisant pergalės antras grupėje liko Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas, kuris svečiuose  2:1 pranoko Turino „Juventus“.

Kylianas Mbappe fantastišku smūgiu 13-ąją minutę buvo išvedęs paryžiečius į priekį, bet 39-ąją minutę įvartį galvą pelnė ir rezultatą išlygino Juventus“ gynėjas Leonardo Bonucci.

Vis dėlto antrojo kėlinio viduryje Nuno Mendeso įvartis atnešė PSG klubui pergalę.

O kitose grupės rungtynėse Lisabonos „Benfica“ svečiuose užtikrintai net 6:1 sutrypė Haifos „Maccabi“. Ši pergalė portugalams leido laimėti H grupės varžybas.

Goncalo Ramos 20-ąją minutę išvedė „Benfica“ į priekį, tačiau čia pat 26-ąją minutę 11 m baudinį realizavęs Tjarron Chery išygino mačo rezultatą.

Bet antrajame kėlinyje svečiai įrodė savo pranašumą, kai per 14 minučių sugebėjo pelnyti dar tris įvarčius ir pirmauti 4:1.

Rungtynių pabaigoje „Benfica“ pasižymėjo dar du sykius ir užtvirtino triuškinamą pergalę.

PSG ir „Benfica“ keliauja į kitą turnyro etapą, o „Juventus“ kovas pratęs Europos lygoje.

Priminsime, kad vakar baigėsi A, B, C ir D grupių kovos, o šiose grupėse pirmąsias vietas užėmė „Napoli“, „FC Porto“, Miuncheno „Bayern“ ir „Tottenham“, tuo tarpu antros liko „Liverpool“, „Club Brugge“, Milano „Inter“ ir Frankfurto „Eintracht“ ekipos.

Aštuntfinalio burtų ceremonija įvyks Šveicarijoje lapkričio 7-ą dieną, pirmadienį.