19
V. Čeburinas (Luko Bartkaus nuotr.)

Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Čempionų lygos atrankos pirmojo etapo pirmąsias rungtynes namuose su „Struga“ klubu baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0, tad viską lems antrasis komandų susitikimas po savaitės Šiaurės Makedonijoje.

19

Žalgiriečiai pagal statistinius rodiklius buvo kiek pranašesni, bet aikštėje įvarčiu tai nevirto.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė smūgiais, bet vilniečiai turėjo geresnį šansą įmušti, vis dėlto vietoje buvo svečių vartininkas.

Po pertraukos vaizdas aikštėje per daug nesikeitė. Trūko kūrybos ir tikslumo, nors vilniečiai vis vien sugebėjo susikurti dar vieną gerą šansą.

72-ąją minutę Pauliaus Golubicko perdavimo sulaukusiam A.Vilhjalmssonui nepavyko pataikyti į kamuolį ir uždaryti perdavimo tiksliai nepavyko.

„Pirmosiomis minutėms bandėme juos spausti, žaisti plačiai. Pradžioje turėjome kelis neblogus šansus, bet smūgius atrėmė jų vartininkas.

Jie pasirinko gerą taktiką ir neleido mums viduryje aikštės kurti žaidimo ir žaisti vienas prieš vieną. Vržovai irgi turėjo progų, bet Edvinas Gertmonas sužaidė patikimai.

Po pertraukos žaidėme labiau taip, kaip norėjome, šiek tiek perkonstravome viską. Bandėme kamuolį perduoti į baudos aikštelę ir mums tas pavyko, nes atlikome daugiau smūgių, didinome jiems spaudimą. Siekėme atsidurti jų baudos aikštelėje, kartais tai padaryti pavyko.

Keitimais bandėme pagerinti žaidimą ir suklaidinti varžovus, kad jie nesuprastų, kokie yra mūsų ketinimai. Dabar geriau pažįstame varžovus ir laukiame antrųjų rungtynių“, – po mačo spaudos konferencijoje teigė „Žalgirio“ treneris.

„Varžovas mus nustebino ir savo veiksmais privertė mus pasikeisti. Jie perėjo prie žaidimo vienas prieš vieną, stengėsi gintis asmeniškai“, – tikino jis.

„Apsunkino, – paklaustas ar apsunkino situaciją faktas, kad pasibaigus lygos sezonu varžovai žaidė tik draugiškus mačus, atsakė V. Čeburinas. – Nes analizavome tik praėjusio sezono rungtynes, o dabar žaistų draugiškų rungtynių įrašų net neturėjome. Tad rėmėmės tik kai kurių pažįstamų trenerių pastabomis. Bet jie nieko stebuklingo nepakeitė. Pradėjo žaisti su trimis vidurio gynėjais, o vėliau perėjo prie žaidimo vienas prieš vieną“.

Vilniečių treneris kartu buvo paklaustas, ar rezultatas švieslentėje atspindi mačo eigą.

„Jeigu toks rezultatas šviečia švieslentėje, vadinasi, jis yra teisingas“, – atkirto V. Čeburinas.