„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Bangos“ komandą kalbėjo apie svarbą atsitiesti po nesėkmės Europoje ir sunkaus rungtynių starto. Žalgiriečiai Gargždų ekipą nugalėjo rezultatu 2:1, nors ilgą laiką žaidė mažumoje.

„Pergalė labai svarbi. Persijungimas po rungtynių Europoje tikrai sunkus. Bravo žaidėjams, nes likome dešimtiese jau rungtynių pradžioje, taip būna. Bet kalbant apie žaidimo kontrolę, sukūrėme daug progų. Varžovas atidavė iniciatyvą. Kurį laiką nepavyko realizuoti progų, – dėstė V. Čeburinas – Gerai, jog antrajame kėlinyje pavyko įmušti po standarto. Po to įmušėme antrą įvartį. Tai buvo po atliktų keitimų, atšviežino žaidimo pasekmė. Tačiau vis tik reikėjo žaisti be vieno žaidėjo, iniciatyvą perėmė varžovai. Jie bandė vis daugiau atakuoti. Praleidome įvartį, bet gerai tas, kas gerai baigiasi. Mums tai labai svarbi pergalė tarp rungtynių su „Bodo“. Namų rungtynėse mums reikalinga tokia emocija.“

Rungtynių įrašą žiūrėkite čia:

Paklaustas ar 18 minutę Dimašui Kaškenui parodytą raudoną kortelė pakeitė žaidimo planą, treneris atsakė neigiamai: „Plano nepakeitė, tiesiog turėjome vienu žaidėju mažiau.“

Pirmas pilnas oficialas rungtynes šį sezoną sužaidė gynėjas Kipras Kažukolovas.

„Jį dėl to pasikvietėme, kad žaistų, būtų aikštėje. Jis jau sukaupęs neblogos patirties. Taip, traumos jį pristabdė. Tikimės, kad jis taps geru žaidėju ir klubui, ir rinktinei“, – vylėsi treneris.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais antradienį namuose prieš Norvegijos čempionus „Bodo Glimt“.