Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį „Vancouver Canucks“ komanda svečiuose po pratęsimo 3:2 (1:1, 1:1, 0:0; 1:0) įveikė „St. Louis Blues“ ekipą ir bendrojoje lygos įskaitoje pakilo į pirmąją vietą.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 46 sek., pelnė Danielis Sedinas. Nugalėtojų gretose per pagrindinį susitikimo laiką du kartus pasižymėjo Alexandre Burrowsas (3 ir 38 min.). „Blues“ ekipai abu įvarčius pelnė Jasonas Arnottas (4, 27).

Vakarų konferencijoje pirmaujantis „Canucks“ klubas po 45 rungtynių turi 59 taškus.

Absoliučios lygos lyderės poziciją praradusi „New York Rangers“ komanda namuose 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) pralaimėjo „Ottawa Senators“ ledo ritulininkams.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Jasonas Spezza (29, 56), kartą pasižymėjo Milanas Michalekas (54). „Senators“ vartininkas Craigas Andersonas atrėmė visus 34 varžovų metimus.

Rytų konferencijoje pirmaujantis „Rangers“ klubas po 41 rungtynių turi 58 taškus. „Senators“ ekipa su 54 taškais po 45 mačų konferencijoje žengia penkta.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai

„Boston Bruins“ - „Montreal Canadiens“ 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

„New York Islanders“ - „Philadelphia Flyers“ 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)

„New York Rangers“ - „Ottawa Senators“ 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

„Tampa Bay Lightning“ - „Carolina Hurricanes“ 2:5 (1:4, 1:0, 0:1)

„Detroit Red Wings“ - „Phoenix Coyotes“ 3:2, po bulitų (1:1, 0:0, 1:1; 0:0; 1:0)

„St. Louis Blues“ - „Vancouver Canucks“ 2:3, po pratęsimo (1:1, 1:1, 0:0; 0:1)

„Nashville Predators“ - „Colorado Avalanche“ 3:2, po pratęsimo (0:2, 1:0, 1:0; 1:0)

„Winnipeg Jets“ - „San Jose Sharks“ 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

„Chicago Blackhawks“ - „Minnesota Wild“ 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)

„Calgary Flames“ - „Anaheim Ducks“ 1:0, po pratęsimo (0:0, 0:0, 0:0; 1:0)

„Los Angeles Kings“ - „Dallas Stars“ 4:5, po bulitų (0:2, 2:1, 2:1; 0:0; 0:1).