canucks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „canucks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „canucks“.

Sporto pokštai: nuo Manto Kalniečio „Šiauliuose“ iki NHL žaidėjų rinktinėje

Gamykloje dirbantys Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, Mantas Kalnietis „Šiauliuose“, Donatas Sabeckis Milane, broliai Ballai Utenoje, į Lietuvos rinktinę atvyksiantys du Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) žaidėjai. Visa tai – balandžio 1-osios pokštai. Bene daugiausia ažiotažo sulaukė bendras „Lietkabelio“ Velykų ir Melagių dienos sveikinimas. Panevėžio klubas pranešė, kad „Lietkabelio“ krepšininkai lieja prakaitą ne tik treniruotėse ar rungtynėse, o ir gamykloje.
2018-04-02

Nutrūko trijų iš eilės Dainiaus Zubraus klubo pergalių serija NHL reguliariajame sezone

Dvidešimt devintą pralaimėjimą 64-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į septintą vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje nukrito San Chosė „Sharks“ (76 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi. Šeštadienį namuose 17,6 tūkst.
2016-03-06

„Kings“ ledo ritulininkai eliminavo reguliariojo sezono nugalėtojus

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse sekmadienį „Los Angeles Kings“ komanda svečiuose po pratęsimo 2:1 (0:1, 0:0, 1:0; 1:0) įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus „Vancouver Canucks“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1. „Kings“ tapo šeštąja komanda NHL istorijoje, pirmajame atkrintamųjų varžybų etape eliminavusia stipriausią reguliariojo sezono ekipą.
2012-04-23

„Devils“ su D. Zubrumi pralaimėjo „Canucks“ ekipai

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) nusileido „Vancouver Canucks“ ekipai. Vienintelį įvartį „Devils“ komandai pelnė Deividas Klarksonas (David Clarkson). 17 min. 35 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus ir trečiajame kėlinyje 2 min. buvo pašalints iš aikštės.
2012-02-25

„Canucks“ ledo ritulininkai tapo absoliučiais NHL lyderiais

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį „Vancouver Canucks“ komanda svečiuose po pratęsimo 3:2 (1:1, 1:1, 0:0; 1:0) įveikė „St. Louis Blues“ ekipą ir bendrojoje lygos įskaitoje pakilo į pirmąją vietą. Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 46 sek., pelnė Danielis Sedinas. Nugalėtojų gretose per pagrindinį susitikimo laiką du kartus pasižymėjo Alexandre Burrowsas (3 ir 38 min.
2012-01-13

NHL lygos nugalėtojas paaiškės po septintųjų rungtynių

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo šeštosiose rungtynėse pirmadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „Boston Bruins“ komanda namuose 5:2 (4:0, 0:0, 1:2) nugalėjo Vakarų konferencijos čempionę „Vancouver Canucks“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3:3. Nugalėtojams įvarčius pelnė Bradas Marchandas (6 min.
2011-06-14

„Bruins“ ledo ritulininkai išlygino NHL finalo serijos rezultatą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo ketvirtosiose rungtynėse trečiadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „Boston Bruins“ komanda namuose 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) nugalėjo Vakarų konferencijos čempionę „Vancouver Canucks“ ekipą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Richas Peverley (12 ir 44 min.
2011-06-09

„Bruins“ ledo ritulininkai sušvelnino NHL finalo serijos rezultatą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo trečiosiose rungtynėse pirmadienį Rytų konferencijos nugalėtoja „Boston Bruins“ komanda namuose 8:1 (0:0, 4:0, 4:1) nugalėjo Vakarų konferencijos čempionę „Vancouver Canucks“ ekipą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-2. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Markas Recchi (25 ir 58 min.
2011-06-07

Stenlio taurės varžybų finale – „Canucks“ ledo ritulininkų pergalė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo pirmosiose rungtynėse trečiadienį reguliariojo sezono nugalėtoja „Vancouver Canucks“ komanda namuose 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) įveikė Rytų konferencijos čempionus „Boston Bruins“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Pergalingą įvartį, likus 19 sek. iki trečiojo kėlinio pabaigos, įmušė Raffi Torresas.
2011-06-02

„Canucks“ ledo ritulininkai iškopė į Stenlio taurės varžybų finalą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos finalo penktosiose rungtynėse antradienį reguliariojo sezono nugalėtoja „Vancouver Canucks“ komanda namuose po dviejų pratęsimų 3:2 (1:0, 0:1, 0:0; 0:0, 1:0) įveikė „San Jose Sharks“ ledo ritulininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1. Pergalingą įvartį antrajame pratęsime sužaidus 10 min. 18 sek., įmušė Kevinas Bieksa.