naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Istoriją pakeitusio Panevėžio „Lietkabelio“ treneris Nenadas Čanakas po laimėto pusfinalio serijos išliko santūrus.

Istoriją pakeitusio Panevėžio „Lietkabelio“ treneris Nenadas Čanakas po laimėto pusfinalio serijos išliko santūrus.

REKLAMA

Panevėžiečiai 3:1 eliminavo Kauno „Žalgirio“ ekipą ir LKL finale susitiks su Vilniaus „Ryto“ klubu.

„Dabar sunku pasakyti kažką protingo. Sveikinimai mano žaidėjams, šiuo metu džiaugiamės, bet dabar nėra baigtas. Turime ilsėtis ir ruoštis finalui. Startavome pasimetę, nesu pats protingiausias vyrukas žemėje, bet to tikėjausi.

Grįžome į rungtynes tik dėl gynybos, o po to pagavome ritmą puolime. Galų gale, „Žalgiris“ yra čempionų komanda, nepasidavė, šoko ant mūsų ir buvo labai sunku. Mūsų žaidėjai pradėjo šlubuoti, atidavė viską ir, manau, esame nusipelnę pergalės“, – teigė strategas.

N.Čanakas LKL finale tikisi ne tik jame pabuvoti.

„Esu patenkintas dėl savo žaidėjų ir komandos, dirbu čia ketverius metus ir man tai yra labai svarbu. Mano pirmasis finalas. Kaip treneris esu dirbęs finaluose Serbijoje, bet čia yra kas kito. Sezonui prasidedant dažnai to neminėjau, bet tikėjausi, kad šiemet pateksime į du finalus ir tai įgyvendinome. Finale esame ne tik tam, kad pabūtume. Norėsime konkuruoti ir bandysime triumfuoti“, - sakė treneris.

REKLAMA

Jis buvo dėkingas už „Lietkabelio“ komandos sirgalių palaikymą.

„Neįtikėtina. Esu iš tokios šalies, kur tokia atmosfera yra normali, o šiandien ją pamačiau ir čia. Esu laimingas, kad galiu jausti tokią paramą ir noriu padėkoti gerbėjams. Tikiuosi, kad jie ir toliau taip palaikys. Geriau būti negali, tik norėčiau, kad palaikymas nemažėtų“, - sakė serbas.

REKLAMA

N.Čanakas sulaukė klausimo, ar lengviau prieš „Žalgirį“ laimėti tris kartus, ar lengviau „Rytą“ įveikti keturis kartus.

„Tikrai nežinau. Labai sunku nugalėti „Žalgirį“ tris kartus paeiliui, tai yra neįtikėtina. Atsimenu „Žalgirį“ dar iš savo vaikystės Zagrebe, mačiau rungtynes prieš „Cibona“, su tuo užaugau. Neįtikėtina, kad juos nugalėjome. Apie finalus dar negaliu pasakyti nieko protingo, atsiprašau“, - sakė N.Čanakas.

Jis sakė, kad tokio puikaus sezono paslaptis ir „Lietkabelio“ komandinė dvasia.

„Nemanau, kad yra kažkokia paslaptis. Tai yra būrelis puikių charakterių, atmosfera – neįtikėtina. Man tai yra pavyzdys, kad ateityje treniruojant svarbiausia bus ne žaidėjų kokybė, o geri santykiai komandoje ir viskas bus įmanoma. Be to – labai sudėtinga. Neturime žvaigždžių, negali sakyti, kad viskas nutiko dėl vieno ar kito žaidėjo. Tikime vienas kitu. Turėjome sunkių momentų sezono metu, bet tai įveikėme. Darbo dar nebaigėme“, - kalbėjo jis.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų