REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje, „Cido“ arenoje, vykusio Europos dviračių treko čempionato metu ant dviračio buvo galima išvysti ir 1999 metų pasaulio čempionato 3 km asmeninių persekiojimo lenktynių bronzos medalio laimėtoją Rasą Mažeikytę. Italijoje gyvenanti buvusi dviratininkė išbandė ne tik Panevėžio treką, bet ir šiuolaikinį treko dviratį. Tokią galimybę jai suteikė buvęs jos treneris Antanas Jakimavičius.

REKLAMA
REKLAMA

R. Mažeikytė teigė, kad paskutinį kartą ji treke važiavo 2003 metais per paskutines savo pasaulio taurės varžybas.

REKLAMA

„Treko dviračio nebuvau lietusi beveik dešimt metų. Po tokios ilgos pertraukos vėl važiuoti treke - nuostabus jausmas. Buvo labai, labai malonu“, - nulipusi nuo dviračio sakė R. Mažeikytė. Daugiau nei pusvalandį treke ratus sukusi dukart Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionė neslėpė, kad pirmąsias penkias važiavimo minutes ją truputėlį kaustė baimė.

REKLAMA
REKLAMA

R. Mažeikytė, kuriai dabar - 36-eri, sakė, kad dviračiu važinėja retokai. „Žinoma, dviračių sportas įaugęs į kraują, bet ant dviračio sėdu retokai - gal kartą per mėnesį. Tam paprasčiausiai trūksta laiko“, - teigė Atlantos olimpinėse žaidynėse šeštąją vietą užėmusi dviratininkė.

Italijos Toskanos regione, Lukos provincijoje, gyvenanti R. Mažeikytė šiuo metu dirba dviračių parduotuvėje, taip pat vertėjauja. Sūnų Tomą auginanti lietuvė sakė, kad į gimtinę grįžta kartą per metus.

R. Mažeikytė pasidžiaugė, kad Panevėžyje buvo surengtas Europos treko čempionatas. „Džiaugiuosi, kad Panevėžys sulaukė tokio renginio. Manau, kad čempionatas buvo gerai organizuotas. Tik galėjo truputėlį daugiau žiūrovų susirinkti, - teigė buvusi dviratininkė. - Tikiuosi, kad ateityje Panevėžio treke bus surengtos ir aukštesnio rango varžybos - pasaulinio lygio treką būtina išnaudoti“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų