Būsimiems LKL čempionams jau kalami 1000 eurų vertės aukso žiedai

Kai šįvakar pasibaigs pirmosios Lietuvos krepšinio lygos finalo serijos rungtynės „Premiere“ dirbtuvėse ant stalo žvilgės jau penki ar septyni stipriausios mūsų šalies lygos būsimiems čempionams skirti žiedai.

„Pagaminta iš 585 prabos aukso, inkrustuota emalinėmis detalėmis, kombinuota su 750 prabos auksu. Aikštelė dengta kubiniu cirkoniu. Tokia kompozicija buvo priimtina LKL vadovybei. Truputėlį atkartojome praėjusių metų modelį. Gavosi praeitų ir šių metų junginys. Visa geras modelis“, - tv3.lt komentavo „Premiere“ savininkas Vytautas Jonutis.

Anot jo, pasikeitus LKL vadovybei keitėsi ir logotipas: „Pageidavimas buvo, kad būtų ne čempiono komandos pavadinimas ant aikštelės, o naujas logotipas, atspindintis krepšinį ir lietuviškumą“.

Juvelyras atskleidė, kad vieno žiedo vertė – apie 1000 eurų. Aštuntus metus LKL čempionams aukso žiedus kalančios „Premiere“ firmos vadovas prisiminė linksmą nutikimą su buvusiu „Žalgirio“ vadovu Vladimiru Romanovu.

„Kai Vladimiras Romanovas dar buvo „Žalgirio“ vadovas ir vyravo Buratino nuomonė, tai LKL uždarymo proga pagaminome jam auksinį Buratiną ir padovanojome. Kažkokioje laidoje jis buvo įsisegęs tą Buratiną į švarką, tai reiškia suprato mūsų humorą ir dovaną priėmė kaip prasmingą“, - juokėsi V. Jonutis.

REKLAMA

Pasakodamas apie žiedų dydžius LKL nugalėtojams jis aiškino, kad jis vienodas. „Gamina juos kaip trofėjus, vieno dydžio. Jei kam reikia, pakoreguojame. Tik vienas atvejis buvo, kai mažinome žiedą tam pačiam V. Romanovui, o daugiau niekas nesikreipė. Juos laiko kaip simbolį ar trofėjų. Vyrai prisitaiko tai ant vieno ar kito piršto“, - pasakojo juvelyras.

LKL čempionams taip pat bus įteikti unikalus trofėjus - pereinamoji žalvario taurė. Jos dangai panaudoti 24 karatai aukso, tinklelis padengtas paladžiu, o kamuolys - gintarinis. Trofėjaus svoris - 20 kg. Lygos nugalėtojai gaus ir mažesnę jos kopiją, kuri visam laikui liks klubo šlovės lentynoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų