Tvirtą pergalę NBA lygoje iškovojo Finikso „Suns“ (35-29) krepšininkai, laimėję trečią mačą per pastaruosius keturis.

Pastarieji šį kartą išvykoje 125:104 (40:29, 20:35, 34:21, 31:19) susitvarkė su Čikagos „Bulls“ (29-35) komanda.

Pirmoji susitikimo dalis buvo permaininga. Pirmajame kėlinyje situaciją diktavę svečiai greitai nutolo ir susikrovė dviženklę persvarą (40:28).

Antrajame aikštės šeimininkų deficitas ėmė tirpti ir galiausiai prieš pat didžiąją pertrauką atkarpa 16-1 leido persverti rezultatą (60:64).

Antroje susitikimo dalyje vėl iniciatyvą susigrąžino Finikso krepšininkai. Šie sparčiai trečiajame kėlinyje krovėsi pranašumą ir šis vėl tapo dviženklis (88:78).

Ketvirtajame kėlinyje daug intrigos ir nebeliko. Svečiai nuolat didino atstumą ir šis pasiekė rekordinę 23 taškų ribą (125:102).

Aikštės šeimininkams neliko nieko kito kaip tik pripažinti nesėkmę šiame mače – 125:104.

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (6/14 dvit., 6/10 trit., 5/6 baud., 6 rez. perd.), Joshas Okogie 25 (5/10 trit.), Kevinas Durantas 20 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Chrisas Paulas 11 (10 rez. perd.), Damionas Lee 10, Jockas Landale‘as 9.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 31 (12/17 dvit., 1/1 trit., 4/7 baud., 6 rez. perd.), Zachas LaVine‘as 27, Nikola Vučevičius 13 (9 atk. kam.), Patrickas Williamsas 9, Ayo Dosunmu 8.