Šįvakar Latvijos čempionai Rygos RFS debiutavo UEFA Konferencijų lygos grupių etape, o jau pirmose savo rungtynėse jiems teko susiremti su Italijos „Serie A“ lygos klubu „Fiorentina“.

Visų nuostabai, RFS Florencijoje atsilaikė ir, nepaisant to, kad „Fiorentina“ dominavo savo aikštėje, rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1.

„Fiorentina“ šiose rungtynėse pirmoji įsiveržė į priekį 56 minutę, bet RFS puolėjas Andrejus Iličius 74 minutę rezultatą išlygino.

Iš viso net 30 smūgių atlikusi, iš kurių 9 kartus į vartų pataikiusi, „Fiorentina“ nesugebėjo išplėšti pergalės ir namuose turėjo tenkintis lygiosiomis.

Verta paminėti ir tai, kad RFS gretose žaidžia Vytautas Černiauskas, bet vartininkas liko ant komandos suolo.