Broliai Lavrinovičiai dėl ateities spręs kartu, bet sprendimas gali skirtis

Darjušas Lavrinovičius vos prieš savaitę pabaigė vieną ilgiausių karjeros sezonų, kuris suteikė vilties ir noro dar pažaisti. Sprendimo dėl tolimesnės karjeros nepriėmęs 38-erių brolis tikisi apsispręsti artimiausiu metu.

Veteranas prabėgusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone sužaidė net 44 rungtynes, 8 daugiau nei praėjusiais metais.

Prieš metus jis buvo kamuojamas traumų, kurių šiame sezone pavyko išvengti. Tai lėmė ir pagerėjusią statistiką – pelnomų taškų vidurkis šoktelėjo nuo 5,5 iki 9, atkovotų kamuolių nuo 2,5 iki 4,4.

Sveikas kūnas dabar verčia gerai apgalvoti, ar jau baigti karjerą ar dar sužaisti bent sezoną.

„Žinote, širdis labai nori dar žaisti. Šiek tiek pailsėsime dabar ir žiūrėsime, nuspręsime su broliu. Šį sezoną kūnas, palyginus su praėjusiais, atlaikė labai gerai. Skirtumas jautėsi lyg tarp žemės ir dangaus. Nė vienos traumos neturėjau, noriu labai padėkoti gydytojams, treneriams už tai, kad taip apsaugojo mane“, – džiaugėsi krepšininkas.

Vos pasibaigus sezonui Darjušas kartu su broliu Kšištofu atsiėmė Lietuvos sporto universiteto (LSU) sporto bakalauro diplomus.

Kartu su tėvais ir šeima broliai atšventė ir Jonines, atostogų metu stebi pasaulio futbolo čempionatą. Tiesa, savų favoritų neturi ir laukia lemiamų kovų.

„Spėjame visur po truputį. Pabūsime Lietuvoje, aplankysime gražias vietas mūsų šalies, o vėliau jau žiūrėsime“, – apie tolimesniu atostogų planus užsiminė jis.

Per porą savaičių turėtų paaiškėti ir krepšininkų sprendimas dėl ateities. Darjušas neatmetė varianto, kad vienas iš brolių karjerą dar gali tęsti, o kitas ne. Nusprendus dar pažaisti realu, kad tai bus Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuriame Darjušas ir Kšištofas praleido pastaruosius dvejus metus.

„Visko gali būti. Yra šeimos, kiti dalykai. Į viską atsižvelgiame, ne tik į „nori, nenori“. Daug niuansų susidės. „Lietkabelis“ vienas iš variantų“, – trumpai situaciją įvertino D.Lavrinovičius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų