Britų boksininko akibrokštas – atsisakė užsikabinti sidabro medalį

Trečiadienį Tokijo olimpinių žaidynių vyrų bokso svorio kategorijoje iki 81 kg svarbiausią kovą pralaimėjo britas Benjaminas Whittakeris. Finale jis teisėjų sprendimu 1:4 (27:30, 29:28, 28:29, 28:29, 28:29) nusileido kubiečiui Arlenui Lopezui.

Po pralaimėto finalo B.Whittakeris taip pyko ant savęs, kad atsisakė pasidabinti sidabro medaliu. Vietoj to jis tiesiog pasiėmė medalį ir jį įsidėjo į kišenę.

„Šį rytą prabudau ir pagalvojau, kad atėjo mano šlovės laikas, todėl kai pralaimėjau, jaučiau, kad tai yra didžiulė nesėkmė. Apdovanojimų metu tiesiog neturėjau jokio noro švęsti to sidabro. Nenorėjau pasijausti pralaimėtoju. Net ir dabar manęs tas medalis nedžiugina.

Tai nereiškia, kad aš protestuoju prieš teisėjų sprendimą. Lopezas buvo geresnis kovotojas ir nusipelnė pergalės. Tai tiesiog nusivylimo savimi išraiška. Nenorėjau savo veiksmu atimti dėmesį iš Lopezo, tiesiog buvau labai nusivylęs savimi ir ant tos pakylos jaučiausi gėdingai“, – sakė B.Whittakeris.

Britas pridėjo, kad ateityje galbūt gailėsis dėl tokio elgesio: „Gali būti, kad po poros metų prisiminsiu šitą epizodą ir paklausiu savęs kodėl, po velnių, taip pasielgiau?“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų