„Brescia“ savininkas grasina specialiai pralaimėti mačus, jei sezonas bus pratęstas

Koronavirusas paralyžiavo futbolo pasaulį, o bene labiausiai nuo jo nukentėjusi Italija ir toliau svarsto, ar reikėtų užbaigti Serie A pirmenybes, ar jas nutraukti.

Romos „Lazio“ sporto direktorius Igli Tare neseniai pareiškė, kad sezoną privaloma užbaigti, tačiau panašu, jog tokios nuomonės yra tikrai ne visi klubai.

„Brescia“ prezidentas Massimo Cellino pareiškė, kad sezono pratęsimas jau nebeturi prasmės ir pagrasino, kad jo komanda nežaistų rungtynių, jei būtų nuspręsta nenutraukti pirmenybių.

„Šis sezonas nebeturi jokios prasmės. Mes sustojome ir nė viena komanda negalės sugrįžti tokia, kokia buvo iki šios pertraukos. Rungtynės vyktų už uždarų durų, tačiau mes vis tiek rizikuotume futbolininkų sveikata. Mano nuomone, sezono atnaujinimas būtų beprotiškas sprendimas.

Jei vis tik tai nutiks, tuomet tikėtina, kad būsiu priverstas liepti komandai nežaisti rungtynių ir rinkti techninius pralaimėjimus vien iš pagarbos mūsų miesto žmonėms bei jų artimiesiems, kurių jie neteko per šį laikotarpį", - bendraudamas su „Gazzetta dello Sport“ kalbėjo M. Cellino.

„Brescia“ „Serie A“ pirmenybėse žengia paskutinėje vietoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų