Brazys išnarpliojo „Pieno žvaigždžių“ komandą: „Žaidimas yra banguotas“

LKL TV rubrikoje „Ant lentutės“, kurioje „Betsafe-LKL“ komandų žaidimą analizuoja treneris Mindaugas Brazys, atėjo laikas po padidinamuoju stiklu atsidurti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai.

Praėjusį šeštadienį pasvaliečiai tėškė antausį prastą kelių rungtynių atkarpą turėjusiems Vilniaus „Ryto“ krepšininkams. Šiuo metu 4 pergales ir tiek pat pralaimėjimų turintis Pasvalio klubas turnyro lentelėje rikiuojasi šeštas. Vis tik kol kas šios komandos žaidime M. Brazys pasigenda pastovumo.

„Tai yra komanda, iš kurios tikėjausi geresnio starto, bet žaidimas yra banguotas. Buvo rungtynių, kur 4-5 minutes jie demonstravo labai gerą krepšinį, bet pastoviai to nedaro. Galbūt kalta nauja sudėtis, kuri dar neįsivažiavo, solidaus žaidimo kol kas pasigendu“, – pastebėjimais dalinosi žaidimą nagrinėjęs specialistas.

Žvelgdamas į „Pieno žvaigždžių“ demonstruojamą krepšinį, M. Brazys atkreipė dėmesį į ilgą laiką pasvaliečių stratego Gedimino Petrausko naudojamą kombinaciją, „Zipper“ derinį bei apgaulingai naudojamą žaidimą nugara į krepšį.

Svarbiausi Pasvalio ekipos žaidimo niuansai su vizualiais paaiškinimais – naujausiame „Ant lentutės“ epizode.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų