Bradas Wannamakeris: Šarūnas Jasikevičius – pagrindinė „Žalgirio“ sėkmės priežastis

Penktadienio Eurolygos vakaras Kaune bus ypatingas ne tik todėl, kad tiek „Žalgirio“, tiek „Fenerbache“ ekipoms, norint pagerinti padėtį turnyro lentelėje, 25-ajame ture labai reikalinga pergalė. Stambulo komandoje rungtyniaujantis Bradas Wannamakeris, atvykęs į Lietuvą, gavo galimybę pirmą kartą po pusės metų pertraukos susitikti su savo broliu dvyniu Brianu, rungtyniaujančiu Šakių „Vytyje“.

„Mūsų laukia labai svarbios rungtynės. Tikiuosi, kad brolis, kuris arenoje stebės mano rungtynes pirmą kartą šiame sezone, taps sėkmės talismanu. Mums reikės būti agresyviems, labai gerai gintis. „Žalgiris“ yra pavojinga komanda, ypač namuose. Pagrindinė jų sėkmės priežastis – Šarūnas Jasikevičius. Tai labai – emocingas treneris, sugebantis užvesti komandą. Tuo įsitikinome, kai žaidėme su jais Stambule. Kevinas Pangosas taip pat žaidžia neįtikėtiną sezoną, treneris jį daug ko išmokė“, – sakė B. Wannamakeris.

„Kai abu žaidėme Vokietijoje, su broliu matydavomės keliskart per savaitę, augdami nuolat leisdavome laiką kartu. Matytis kas pusmetį mums vis dar neįprasta (šypsosi). Gyvenu Kaune kurį laiką, bet pirmą kartą būsiu „Žalgirio“ arenoje. Girdėjau, kad atmosfera ten neeilinė. Tikiuosi, brolis laimės“, – susitikimo su dvyniu įspūdžiais dalijosi Brianas.

Po ilgos pertraukos sutikęs brolį, Brianas jam įteikė savo atstovaujamos komandos – Šakių „Vyčio“ – marškinėlius su 11-uoju numeriu ir Wannamakerio pavarde bei prekybos tinklo „Gulbelė“ dovanotų tradicinių lietuviškų skanėstų. Dvyniai vakarą praleido stebėdami Eurolygos rungtynes tarp Madrido „Real“ ir Atėnų „Panathinaikos“. Dėl ypatingos progos Brianas netgi praleis paskutines „Mezon-NKL“ reguliariojo sezono rungtynes tarp Šakių „Vyčio“ ir „Palangos“ komandų. Vieno iš dvynių atstovaujama ekipa užsitikrinusi pirmąją vietą reguliariajame sezone.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų