• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bilietai į Lietuvos - Prancūzijos rungtynes – nuo 50 iki 150 litų

Dar neradote Naujųjų metų dovanos? Geriausia dovana futbolo mėgėjams - bilietas į 2010 m. Pasaulio čempionato rungtynes su planetos vicečempionais!

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su „bilietai.lt“ pradeda platinti bilietus į kovoje dėl kelialapio į Pietų Afrikos Respubliką itin svarbias rungtynes Lietuva - Prancūzija.

REKLAMA

Bilietus įsigyti galite www.bilietai.lt tinklapyje arba paspaudę ant šios nuorodos.

Bilietų kainos - nuo 50 iki 150 litų.

Rungtynės vyks 2009 m. kovo 28 d. Kauno S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione, pradžia - 19 val.

Priminsime, kad kol kas Lietuvos rinktinė yra viena iš 7-os atrankos Į 2010-ų metų pasaulio futbolo čempionatą lyderių. Mūsiškiai su 9 taškais po 4-ių turų žengia antroje vietoje, o pirmauja tiek pat taškų turintys serbai. Prancūzijos vienuolikė su vos 4 taškais yra priversta tenkintis kuklia trečiąją pozicija.

Turnyrinė lentelė:


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų