Olimpinėse žaidynėse debiutavusi Lietuvos vyrų biatlono rinktinė estafečių 4x7,5 km varžybose pasirodė solidžiai ir iškovojo 14-ąją vietą.

Lietuvos komandą sudarė Tomas Kaukėnas, Vytautas Strolia, Karolis Dombrovskis ir Linas Banys. Jie distancijoje sugaišo 1 val. 25 min. 37,8 sek. ir užėmė 13 vietą, nuo olimpiniais čempionais tapusių norvegų atsilikę 5 min. 47,6 sek.

Lietuviai išvengė baudos ratų, o iš viso panaudojo 11 papildomus šovinių.

Vyrų estafečių varžybos baigėsi įspūdinga kulminacija.

Auksą iškovojo Norvegijos kvartetas Sturla Holmas Laegreidas, Tarjei Boe, Johannesas Thingnes Boe ir Vetle Sjaastadas Christiansenas.

Prieš paskutinį ugnies ruožą Rusijos olimpinio komiteto rinktinė (Saidas Karimulla Khalili, Aleksandras Loginovas, Maksimas Cvetkovas ir Eduardas Latypovas) turėjo minutės pranašumą prieš persekiotojus. Tačiau E. Latypovas neatlaikė įtampos ir lemiamu metu užsidirbo net du baudos ratus.

Tuo pasinaudoję norvegai išsiveržė į priekį ir pasičiupo auksą (1:19:50,2).

Sidabrą laimėjo Prancūzijos komanda Fabienas Claude'as, Emilienas Jacquelinas, Simonas Desthieux ir Quentinas Fillonas Maillet (+27,4 sek.), o Rusijos olimpiniam komitetui teko tenkintis bronza (+45,3).

Vyrų estafečių varžybas pradėjo 21 rinktinė, o finišavo 18. Ratu buvo aplenkti slovakai, belgai ir čekai.