Pralaimėjimą NBA patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ komanda. Lietuvio klubas svečiuose 110:126 (19:39, 34:31, 29:30, 28:26) pripažino Jutos „Jazz“ pranašumą.

J.Valančiūnas per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po triskart suklydo ir prasižengė.

Jis atliko dvigubą dublį šeštose rungtynėse iš eilės ir 13 kartą paeiliui atkovojo bent 10 kamuolių.

19 kartą iš eilės namuose laimėjusi „Jazz“ trumpai atsiliko tik mačo pradžioje. Po pirmojo kėlinio komanda pirmavo 20 taškų, o vėliau vienu metu buvo priekyje 30 taškų.

„Grizzlies“ klubas pralaimėjo Jutoje antrą kartą per dvi dienas.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 35 taškus, atliko septynis rezultatyvius perdavimus ir visa komanda pataikė 19 tritaškių.

„Grizzlies“: Kyle’as Andersonas 16, Dillonas Brooksas ir Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) po 13.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35, Jordanas Clarksonas 28, Rudy Gobertas 16 (14 atk. kam.), Joe Inglesas 15.