Antradienį Lietuvos lengvaatlečiai dalyvavo dviejose „World Athletics“ kontinentinio turo statusą turinčiose varžybose Šiaurės Europos šalyse.

„Soderhamn GP“ lengvaatlečių varžybose Švedijoje Simas Bertašius 1500 m distanciją baigė ketvirtas su geriausiu Lietuvos sezono rezultatu (3:40.18).

Bėgimo nugalėtoju tapo norvegas Narve Gijle Nordas (3:38.05). Lietuvį dar aplenkė britas Elliotas Gilesas (3:38.54) bei portugalas Nuno Pereira (3:40.05).

Trišuolio sektoriuje rungtyniavo trys Lietuvos atstovės: Dovilė Kilty užėmė antrą vietą (13.67/2.0), Aina Grikšaitė – trečią (13.64/2.0), Diana Zagainova – penktą (13.09/0.6). Nugalėjo pasaulio ir Europos jaunimo čempionė Maja Askag (13.70) iš Švedijos.

Suomijoje „Motonet GP“ varžybose šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė užėmė trečią vietą – 1.79 m (1.75/1 1.79/1 1.83/xxx). Nugalėjo italė Marta Morara (1.84), o antra buvo suomė Sini Lalla (1.83).