Prancūzas Karimas Benzema per 17 minučių atliko „hat-tricką“ ir išgelbėjo dviejų įvarčių deficitą turėjusį Madrido „Real“, kartu pabaigdamas Paryžiaus „Saint-Germain“ sezoną UEFA Čempionų lygoje. Į ketvirtfinalį žengė ir „Manchester City“, viską išsprendęs dar pirmose aštuntfinalio rungtynėse.

„Real“ namuose 3:1 (0:1) sudavė smūgį PSG žvaigždynui ir pasiekė revanšą už pralaimėjimą Paryžiuje 0:1.

Svečiams mačo pradžia nieko blogo nežadėjo – 36-ąją minutę Kylianas Mbappe pelnė įvartį, bet po VAR peržiūros teisėjas šio neįskaitė, nes puolėjas buvo nuošalėje. Vis tik vos po keturių minučių tas pats K. Mbappe atsidūrė greitos atakos smaigalyje po Neymaro perdavimo ir vėl pasiuntė kamuolį į vartus – šį kartą pagal visas taisykles.

Antro kėlinio pradžioje situacija vėl kartojosi – K. Mbappe vėl pasižymėjo, bet įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Netrukus prasidėjo prancūzo Karimo Benzemos šou, paskandinęs PSG – jis per 17 minučių sumušė tris įvarčius.

Pirmasis iš jų krito 61-ąją minutę, kai Gianluigi Donnarumma klydo prie savų vartų. Antrąjį sukūrė Luka Modričius – veteranas perėmė kamuolį savo aikštės pusėje, nuskuodė varžovų vartų link ir galiausiai atliko rezultatyvų perdavimą tam pačiam K. Benzemai (76 min.). PSG net nespėjo atsigauti, kai po dviejų minučių tas pats K. Benzema mušė dar kartą.

Pranūczui tai buvo jau 500-osios rungtynės „Real“ gretose, kurias jis pradėjo starto sudėtyje. Daugiau tokių rungtynių klubo istorijoje turi vienintelis Roberto Carlosas (524).

34-erių puolėjas tapo vyriausiu žaidėju UEFA Čempionų lygos istorijoje, pelniusiu „hat-tricką“.

PSG ekipai pasitraukimas aštuntfinalyje – milžiniškas fiasko. Niekaip Čempionų lygos laimėti nesugebantis klubas vasarą įsigijo Lionelį Messį ir tikėjosi nutraukti šį prakeiksmą.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ namie 0:0 sužaidė su Lisabonos „Sporting“. Šis susitikimas jau nieko nereiškė, nes pirmą mačą išvykoje anglai buvo laimėję net 5:0.

„Real“ ir „Man City“ prisijungė prie į ketvirtfinalį jau patekusių „Liverpool“ ir Miuncheno „Bayern“ klubų.