Bėda po viena nevaikšto: „Žalgiris“ iškovojo lengvą pergalę, bet Emmanuelis Mudiay patyrė traumą

papildyta 18.44, klubo vadovas ramina

Kauno „Žalgirio“ komandos bėdos nesibaigia. Įžaidėjas Emmanuelis Mudiay LKL rungtynėse patyrė traumą.

Krepšininkas dvikovoje prieš „Šiaulių-7bet“ susižeidė antrajame kėlinyje prieš pat pertrauką, kai po greitos atakos nesėkmingai nusileido ant parketo.

Aikštę jis paliko tik su komandos draugų pagalba. Žaidėjas atrodė kenčiantis skausmą.

Tiesa, kiek vėliau E. Mudiay savo jėgomis nuėjo į rūbinę. Po pertraukos jis jau sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio pačiame kampe, bet mače nebežaidė.

Šio vakaro mače jis per sužaistas 12 minučių spėjo penyti 11 taškų.

Primename, kad žalgiriečių getose dėl traumų nežaidžia Joffrey Lauvergne'as, Janis Strelniekas ir kapitonas Paulius Jankūnas.

Nors problemų su kelio traumomis E. Mudiay yra turėjęs ir praeityje, „Žalgirio“ klubo vadovas Mindaugas Kvedaras kiek vėliau rungtynių metų LKL prasitarė, kad ši žalgiriečio trauma nėra rimta.

Anot M. Kvedaro, antroje susitikimo pusėje treneris Jure Zdovcas nenorėjo rizikuoti E. Mudiay sveikata, o Eurolygos akistatai su Miuncheno „Bayern“ atletas turėtų būti pasiruošęs.

Be E. Mudiay likę žalgiriečiai didesnio vargo neturėjo.

Antano Sireikos auklėtiniai favoritams į atlapus kibo tik pirmajame kėlinyje, kurio pabaigoje šiauliečiai dar pirmavo 19:18. Vis dėlto per antrąjį ketvirtį „Žalgirio“ pranašumas abejonių nepaliko.

Žalgiriečiai prieš ilgąją pertrauką spurtavo 21:4 bei atsiplėšė 48:29. Trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo varžovų triuškinimą pabėgdami į priekį 56:31.

Paskutiniajame ketvirtyje „Šiauliai“ stebuklų nesukūrė, o dar labiau savo pranašumą padidinęs „Žalgiris“ iškovojo didžiausią sezono pergalę rezultatu 97:64 (21:19, 27:10, 22:21, 27:14).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė geriausias savo rungtynes Lietuvoje sužaidęs Tyleris Cavanaugh, kuris užfiksavo solidų dvigubą dublį pelnydamas 15 taškų ir atkovodamas 14 kamuolių.

„Šiauliai-7bet“: Johnas Elmore'as 16, Martynas Varnas 12, Isaiah Armwoodas 10, Giedrius Staniulis 9 (6 atk. kam.), Donatas Sabeckis 7 (7 rez. perd.).

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 15 (14 atk. kam.), Lukas Lekavičius 14, Karolis Lukošiūnas 12, Emmanuelis Mudiay, Artūras Milaknis bei Marekas Blaževičius po 11, Joshas Nebo (9 atk. kam.) ir Mantas Kalnietis (8 rez. perd.) po 8.