Be Kevino Duranto rungtynes tęsti privalėję Bruklino „Nets“ (27-13) krepšininkai likus 3 sekundėms išplėšė pergalę 102:101 (31:30; 35:34; 13:18; 23:19) Majamio „Heat“ (21-20) aikštėje.

Besibaigiant trečiajam kėliniui Jimmy Butleris mėgino surengti sėkmingą reidą „Nets“ baudos aikštelėje. Kai J. Butleris pamėgino ataką užbaigti taškais, buvo nubaustas varžovo bloku.

Po šio bloko J. Butleris krito tiesiai ant K. Duranto kojos ir stipriai ją užkreipė. Bruklino žvaigždė po šio įvykio bandė tęsti rungtynes, tačiau net nepraėjus minutei buvo pakeistas. Sportininkas iškarto patrauko rūbinės link.

Pirmadienį krepšininkui bus atlikti rimtesni tyrimai. Praėjusiame sezone K. Durantas nukentėjo nuo kryžminių raiščių traumos ir nežaidė pusantro mėnesio.

Tačiau ir be lyderio pagalbos Bruklino krepšininkams pavyko įveikti „Heat“. Tai buvo jų 18 pergalė per paskutines 20 rungtynių.

„Heat“: Jimmy Butleris 26 (8 atk. kam.,) Tyleris Herro 24, Bamas Adebayo (8 atk. kam.,), Haywoodas Highsmithas (3 atk. kam.) ir Maxas Strusas  po 10,

„Nets“: Kyrie Irvingas 29 (6 rez. perd.), Kevinas Durantas 17 (5 atk. kam., 2 rez. perd.), Sethas Curry 14 (3 atk. kam.), Nicolasas Claxtonas 13 (11 atk. kam.), T.J. Warrenas 10, Royce'as O'Neale'as 8 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).