Barselonos „Barcelona“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo Madrido „Atletico“ futbolininkus.

Ousmane‘as Dembele 22-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Pedri 24-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Jose Maria Gimenezas 33-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Antoine’as Griezmannas 43-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tčiau Marcas Andre ter Stegenas atrėmė kamuolį.

O.Dembele 62-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio tiksliai į vartus šį kartą nepavyko.

Ferranas Torresas 73-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Raphinha 79-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Per pridėtą rungtynių laiką vienas kitam į atlapus kibę Stefanas Savičius ir F.Torresas buvo nubausti raudonomis kortelėmis ir paliko aikštę.

„Barcelona“ po 16 sužaistų rungtynių turi surinkusi 41 tašką ir rikiuojasi pirmoje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje bei nuo „Real“ yra atsiplėšęs 3 taškais. Tuo tarpu „Atletico“ su 27 taškais žengia penktas.