Namuose be Domanto Sabonio rungtyniavę Sakramento „Kings“ 106:113 (32:20; 24:27; 27:32; 23:34) nusileido Denverio „Nuggets“ krepšininkams.

Domantas Sabonis nežaidė dėl rankos traumos.

Taip pat „Kings“ dėl COVID-19 protokolo nepadėjo treneris Mike'as Brownas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Nikola Jokičius, kuris per 37 minutes įmetė 20 taškų, sugriebė 9 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Sakramento komanda pirmoje mačo pusėje pirmavo 20 taškų pranašumu. Po trijų kėlinių „Kings“ vis dar buvo priekyje buvo keturiais taškais, bet paskutiniame ketvirtyje „Nuggets“ perlaužė rungtynes.

„Nuggets“ jame per mažiau nei minutę pelnė aštuonis taškus be atsako, pabėgo į priekį 104:96 ir atgal nesižvalgė. Denverio klubui tai yra penkta pergalė iš eilės.

Sakramento „Kings“: Der'Aronas Foxas 26 (1 atk. kam., 4 rez. perd.), Kevinas Huerteris 21, Harissonas Barnesas 13 (8atk. kam.), Keeganas Muray'us 11 (2 atk. kam., 1 rez. perd.), Trey'us Lylesas 11 (10 atk. kam.), Richaunas Holmesas 8.

Denverio „Nuggets“: Michaelis Porteris Jr. 30 (6 atk. kam.), Jamalas Murray'us 25 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Nikola Jokičius 20 (9 atk. kam., 11 rez. perd.), Kentaviousas Caldwell-Pope'as 11 (3 atk. kam., 3 rez. perd.), Vlatko Cancaras 8.