Pragariškos Belgrado atmosferos neišsigandę Miuncheno „Bayern“ (11/15) komanda po Sylvaino Francisco tolimo šūvio svečiuose 79:78 (26:23, 15:22, 18:18, 20:15) pražudė „Partizan“ (12/14).

Tritaškių dėka „Bayern“ išsiveržė į priekį (11:8), bet neilgam, nes iniciatyvą greitai perėmė šeimininkai – 14:11. Prasidėjo atkakli kova, kurioje rezultatas svyravo į abi puses, bet antrojo kėlinio pradžioje „Bayern“ ėmė vėl tolti – 30:23. Kevinas Punteris ir Frankas Kaminsky lygino rezultatą (33:33), o pastarojo tritaškiai toliau tempė į priekį „Partizan“ – 45:39. Po pirmos mačo dalies Belgrado ekipa pirmavo 45:41.

„Partizan“ po didžiosios pertraukos įgijo dviženklę persvarą (57:47), bet apie save priminė Serge‘as Ibaka bei Sylvainas Francisco – 54:61. „Bayern“ situaciją pagerino, bet po trijų ketvirčių liko atsiliekančios pozicijoje.

Intriga liko iki pačios mačo pabaigos. Likus kiek mažiau nei 3 minutėms S.Ibaka lygino rezultatą (72:72), bet svarbius taškus rinko P.J.Dozieris – 76:72. Liko minutė, S.Ibaka realizavo abi baudas, bet Frankas Kaminsky pridėjo dvitaškį – 78:74.

Pablo Laso prašė pertraukėlės, po kurios S.Francisco sumetė baudas ir dar smeigė tritaškį – 79:78. Būtent jis tapo lemiamu – likus 1,1 sekundės S.Francisco pataikė pergalingą šūvį. Kevinas Punteris dar turėjo šansą, bet jo metimas tikslo nesiekė.

„Partizan“: Kevinas Punteris 22, Frankas Kaminsky 14 (7 atk. kam., 4/6 trit.), Jamesas Nunnally ir P.J.Dozieris – po 10, Ognjenas Jaramazas 8.

„Bayern“: Sylvainas Francisco 20, Serge‘as Ibaka 14, Carsenas Edwardsas 12, Danko Brankovičius 11 (6 atk. kam.), Nickas Weileris-Babbas 9 (6 rez. perd.).