Ispanijos lygos rungtynėse Sauliaus Kulviečio atstovaujama Andoros „MoraBanc“ (12/14) ekipa namuose 68:82 (23:21, 11:15, 18:27, 16:19) nusileido Vitorijos „Baskonia“ (21/7) komandai, kurios gretose žaidžia du lietuviai.

„Baskonia“ pergalę apkartino Pierria Henry trauma – įžaidėjas antrajame ketvirtyje paliko aikštę šlubčiodamas ir daugiau neberungtyniavo.

24 minutes žaidęs Tadas Sedekerskis pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/5 baudos metimai), sugriebė 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Rokas Giedraitis ant parketo praleido 32 minutes, per kurias įmetė 15 taškų (2/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 23 naudingumo balus.

Debiutavęs S.Kulvietis žaidė 19 minučių, pasižymėjo 5 taškais (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), 6 sugriebtais kamuoliais, išprovokuota pražanga, 2 klaidomis, 2 pražangomis ir 5 naudingumo balais.

Lietuviams geriausiai talkino Alecas Petersas, kurio sąskaitoje – 13 taškų. Pralaimėjusiems Jeremy Senglinas įmetė 18 taškų, Banja Sy – 16 taškų.