Šeštadienį sužaistose Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XXIII turo rungtynėse nutrūko „Barcelona“ klubo lygoje iš eilės iškovotų šešiolikos pergalių serija.

Josepo Guardiolos auklėtiniai dvikovoje išvykoje su Chichono „Sporting“ vienuolike pirmieji praleido įvartį, kuomet 16 minutę pasižymėjo Davidas Barralis.

Į varžovų vartų šturmą kilę katalonai pusiausvyrą atstatė tik antrojo kėlinio pabaigoje - technišku smūgiu Ivaną Cuellarą nuginklavo Davidas Villa.

Madrido „Real“ sirgalių džiaugsmui, per likusį mačo laiką kamuolys vartų tinkle daugiau nepabuvojo, tad, jei rytoj 'karališkasis' klubas švęs pergalę prieš Barselonos „Espanyol“ komandą, „Barcos“ pranašumas turnyrinėje lentelėje sumažės iki 5 taškų.

Kitame susitikime „Valencia“ išvykoje po atkaklios kovos rezultatu 1-2 palaužė Madrido „Atletico“ pasipriešinimą ir bent jau vienai dienai pakilo į trečiąją čempionato poziciją.

'Šikšnosparniams' atstovaujantis lietuvis Marius Stankevičius žaidė visas 90 minučių.