Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje 4:0 sutriuškino „Burnley“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Garethas Bale‘as jau 2-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0. Harry Kane‘as 15-ąją minutę nuostabiu smūgiu į artimąjį vartų kampą padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Lucas 31-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:0.

G.Bale‘as 55-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką, o „Tottenham“ iškovojo triuškinamą pergalę 4:0.

Heungas Min Sonas 74-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Centriniame turo mače nugalėtojas nepaaiškėjo. Rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi lygiosiomis 0:0.

Abi ekipos per pirmą kėlinį žaidė gana apylygiai ir pavojingesnių progų nesukūrė. Nors ir buvo kilusi diskusija dėl galimo „Chelsea“ žaidėjo žaidimo ranka baudos aikštelėje, bet po VAR baudinys nebuvo skirtas.

Po pertraukos Hakimas Ziyechas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė D.De Gea.

Tada jau Mančesterio klubo saugas Fredas 68-ąją minutę atliko galingą smūgį dešine koja, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Vėliau dar buvo apsikeita keliais smūgiais, bet nei vienai iš komandų įvarčio pelnyti nepavyko.