„Optibet A lygoje“ šeštadienį buvo sužaistos 25-ojo turo rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ bei FA „Šiauliai“. Antruoju laimėjimu iš eilės džiaugėsi sūduviečiai.

Miguelio Moreiros kariauna namuose vykusiame mače rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo 7-oje turnyro lentelės vietoje žengiančius varžovus.

Per pirmas 45 minutes šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį. Baudos aikštelėje Giedrius Matulevičius išprovokavo Rimvydo Sadausko pražangą, o teisėjo skirtą baudinį realizavo panenka stiliumi realizavo Xabi Auzmendi.

Tiesa, 50-ąją minutę šiauliečiai atstatė pusiausvyrą identišku būdu. Baudinį realizavęs Oleksijus Ščebetunas džiaugėsi ketvirtuoju įvarčiu per dvejas rungtynes.

Visgi „Sūduva“ perėmė iniciatyvą ir pelnė pergalingą įvartį – 73-iąją minutę kamuolys atšoko nuo virpsto ir jį X. Auzmendi pasiuntė į tuščius vartus.

Marijampolės ekipa su 31 tašku pakilo į 4-ąją vietą, savo ruožtu, 23 taškus turintys šiauliečiai žengia septinti.