Australų žvaigždės po pralaimėjimo atsitvėrė tylos siena specialiai tv3.lt iš Kinijos

Penkiolikos taškų pranašumą iššvaisčiusi Australijos komanda pratęsė juodą istoriją – svajojusi apie auksą arba bet kokios kitos prabos medalį Kinijoje vykusiame pasaulio krepšinio čempionate ir vėl liko tuščiomis. Australai vis dar nėra laimėję jokio medalio tarptautiniuose turnyruose.

Andrejaus Lemanio auklėtiniai mažajame turnyro finale 59:67 nusileido Prancūzijai, nors trečio kėlinio pradžioje pirmavo 38:23.

„Kiek pavargome dėl trumpos rotacijos. Prancūzai pataikė keletą metimų ir įgijo pasitikėjimą. Kai padarai 19 klaidų ir taip pataikai baudų metimus, tai rodo nuovargį“, – apie iššvaistytą persvarą sakė A. Lemanis.

Po mačo australai pro žurnalistus praėjo nuleidę galvas ir atsisakė kalbėti. Nuotaikas puikiai atspindėjo ir tai, kad į spaudos konferenciją nebuvo atvestas nė vienas komandos lyderis, o pasirinktas didelio vaidmens nevaidinęs Mitchas Creekas.

Australų žurnalistams beliko griebtis už galvos – taip jie iš esmės buvo atverti nuo visos komandos. Taip buvo viso čempionato metu – rinktinė beveik nesitreniravo, o žvaigždėms pratybas palikdavo anksčiau, kad tik netektų kalbėti. Ilgiau pasilikdavo ir žiniasklaidai prieinami buvo tik mažesnius vaidmenis turintys krepšininkai.

„Tikėjomės iškovoti medalius, dirbome dėl to. Gaila, kad nepavyko to padaryti. Bet didžiuojuosi komanda ir tuo, kaip kovojome už šalį“, - nusivylęs pridėjo A. Lemanis.

Konferencijoje pasirodęs M. Creekas kalbėjo tą patį ir teigė, jog tokios skaudžios pamokos, kaip ir 2016 metų olimpinėse žaidynėse, padės australams ateityje.

„Nepamiršime praėjusių olimpinių žaidynių, šio čempionato pamokų. Tai bus puiki patirtis augimui.“, – vylėsi jis.


Rašyti komentarą...
R
ROMUALDAS
2019-09-15 16:03:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
GERAI KOVOJO AUSTRALAI IR JIEMS VISKAS DAR ATEITYJE
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų