Melburne (Australija) prie pabaigos artėjančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyre dvejetų varžybų čempionais tapo vietiniai žaidėjai Nickas Kyrgiosas ir Thanasi Kokkinakis.

Jie šeštadienį finale per 1 valandą 34 minutes 7:5, 6:4 nugalėjo tautiečius – Matthew Ebdeną ir Maxą Purcellą. N.Kyrgiosas ir Th.Kokkinakis tapo pirmaisiais vardinius kvietimus gavusiais tenisininkais per šiuolaikinę erą, kurie laimėjo „Australian Open“ dvejetų turnyrą.

Kaip įprasta N.Kyrgioso mačams, šį kartą taip pat nebuvo išvengta incidento. Artėjant lemiamoms antrojo seto akimirkoms jis pareikalavo išvyti iš aikštės itin audringai savo emocijas reiškusį sirgalių. Netrukus apsauga paklausė šalies teniso žvaigždės ir minėtą faną išvedė iš korto.

Nors tame geime N.Kyrgiosui su Th.Kokkinakiu nepavyko realizuoti „match pointo“, tai jų neišmušė iš vėžių. Dešimtajame geime jie „sausai“ laimėjo savo padavimų seriją ir tapo turnyro čempionais.

„Tikrai nebūčiau norėjęs žaisti dvejetų su kuo nors kitu. Žinau, kad šitas „dičkis“ šį vakarą eis pašėlti į miestą. Merginos, nedelskite! (juokiasi - aut. past.). Maxas jau du kartus buvo finale, Matty irgi turi nuostabią karjerą. Aš esu labai laimingas. Net negaliu paaiškinti, kaip mums pavyko tiek daug pasiekti. Ne visai suprantu, kas čia vyksta“, - atvirai kalbėjo N.Kyrgiosas.

Porininkui po pergalės dėkojo ir Th.Kokkinakis: „Myliu tave, brolau. Galiu nuoširdžiai pasakyti, kad nesitikėjome nukeliauti taip toli, bet su jūsų palaikymu viskas yra įmanoma“.

N.Kyrgiosas su Th.Kokkinakiu laimėjo 675 tūkst. Australijos dolerių (423,1 tūkst. eurų) bei po 2000 ATP dvejetų reitingo taškų.