Atviras Neymaras – dėl patyčių norėjo baigti karjerą

Paryžiaus „Saint – Germain“ ir Brazilijos futbolo rinktinės žvaigždė Neymaras pripažino, jog kiek anksčiau sulaukęs kritikos dėl vaidybos svarstė galimybę baigti futbolininko karjerą.

„Niekada neprarasiu aistros futbolui, tačiau buvo akimirkų, kai svarsčiau galimybę nustoti jį žaisti. Vieną kartą pasiekiau tašką, kurio metu paklausiau savęs, kodėl turiu toliau žaisti, jei žmonės manęs nemėgsta. Grįždavau namo ir prisimindavau viską, ką padariau, kad čia būčiau.

Meilė futbolui ir visi panašūs dalykai mane nuramino ir sugrąžino į realybę. Niekada nejaučiau spaudimo. Priešingai, esu tas žmogus, kuris gali lengvai su juo susidoroti būdamas Brazilijos rinktinės, PSG žaidėju ir tiesiog Neymaru. Aš esu labai drąsus žmogus, mano didžiausia dorybė yra mano drąsa. Sunku pasakyti, ką žmonės gali dabar manyje matyti.

Kai buvau vaikas, man buvo lengva. Visada buvau tas berniukas, kuris buvo geresnis už visus kiekvienoje amžiaus grupėje. Tai man padėjo išpopuliarėti Santose. Tada buvo lengviau. Dabar? Sunku atsakyti, nes manau, jog tapau futbolo dievuku, ikona. Dabar žaidžiu su geriausiais žaidėjais pasaulyje. Labai didžiuojuosi tuo, jog čia esu, kad vertina tai, ką padariau būdamas futbolo aikštelėje. Tikiuosi, jog ir toliau suteiksiu futbolui džiaugsmą“, – pripažino brazilas.

Šį sezoną 28-erių Neymaras per 14 rungtynių pelnė 10 įvarčių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų