Atskleisti paskutiniai C. Ronaldo žodžiai „Real“ komandos rūbinėje

Madrido „Real“ savo oficialioje svetainėje pirmadienį naktį rodė dokumentinį filmą apie jų 13-ąjį triumfą UEFA Čempionų lygos turnyre. Jame buvo paviešinti ir Cristiano Ronaldo žodžiai rūbinėje, įkvėpę komandą pergalei.

65

Kaip skelbia eurofootball.lt, komandos gerbėjai filmo metu turėjo progą pamatyti atmosferą, kuri vyravo tiek prieš finalą, tiek ir po jo.

(65 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Cristiano Ronaldo atvyko į Turiną

Vieni iš paskutiniųjų portugalo žodžių "baltųjų" komandos rūbinėje buvo: "Laikas laimėti, o ne žaisti". Būtent taip savo komandos draugus prieš išeidamas į aikštę rūbinėje drąsino futbolininkas.

"Šiandien yra verta mirti, kad sukurtume istoriją. Mes būsime pirmieji, kurie laimėjo tris titulus iš eilės. Išeikime, laimėkime ir atverskime naują istorijos puslapį. Pirmyn!", - dokumentinio filmo metu savo paskutines mintis komandos rūbinėje išsakė C. Ronaldo.

Filme taip pat buvo atskleistos Zinedine'o Zidane'o taktinės gudrybės, leidusios antrajame kėlinyje įmušti tris įvarčius.

"Noriu, kad Isco būti arčiau vartų - prieš mūsų saugų trejetą. Kai mes turime kamuolį, noriu, kad tu, Isco, būtum dešiniajame krašte, nes kairėje ir taip turime Cristiano, Marcelo bei Benzema", - po pirmojo kėlinio rūbinėje savo nurodymus davė Zidane'as.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų