NBA čempionate stipriai atsinaujinęs Klivlendo „Cavaliers“ klubas, kuriam atstovauja Žydrūnas Ilgauskas, namuose rezultatu 109:89 (32:13, 27:25, 23:29, 27:22) sutriuškino Memfio „Grizzlies“ komandą ir iškovojo 32-ąją pergalę.

„Cavaliers“ jau nuo pat rungtynių pradžios įrodinėjo, jog yra visiškai kitokio lygio komanda ir per pirmą ketvirtį susikrovė 19 taškų pranašumą. Antrajame kėlinuke vienu metu komandas skyrė net 28 taškai. Po didžiosios pertraukos svečiams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 12 taškų, tačiau ketvirtojo kėlinuko metu Klivlendo ekipa susigrąžino dar solidesnį pranašumą ir nesunkiai laimėjo rungtynes.

Ž.Ilgauskas žaidė puikiai ir prie pergalės prisidėjo pelnydamas 22 taškus (8/17 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 1 varžovo metimą, 4 kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Lebronas Jamesas, kurio sąskaitoje – 25 taškai, 11 rezultatyvių perdavimų ir 7 atkovoti kamuoliai, 14 taškų įmetė ir 6 kamuolius atkovojo komandoje debiutavęs Joe Smithas. Benas Wallace‘as pasižymėjo dvigubu dubliu – 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, Damonas Jonesas surinko 11 taškų.

Dar 2 debiutavę „Cavaliers“ komandoje krepšininkai: Wally Szczerbiakas – 10 taškų, Delonte Westas – 5 taškai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Grizzlies“ ekipoje pasižymėjo Hakimas Warrickas – 21 taškas (9 atk. kam.), Rudy Gay – 19 (7 atk. kam.), J.C.Navarro – 14, Kyle Lowry – 13.