Šeštąją pergalę VTB Vieningosios lygos B grupėje iškovojo Kauno „Žalgirio“ (6/1) krepšininkai, kurie namuose 81:57 (23:10, 16:21, 16:10, 26:16) sutriuškino autsaiderius Minsko „Tsmoki-Minsk“ (0/8) krepšininkus.

Žalgiriečiai užtikrintai pradėjo dvikovą. Po keturis taškus pelnė Paulius Jankūnas ir Rimantas Kaukėnas, o Mindaugas Kuzminskas įdėjo į krepšį ir po to metimu „ore“ su varžovo pražanga užbaigė idealiai surengtą „Žalgirio“ ataką – 13:6. Į aikštelę žengęs Kšištofas Lavrinovičius iškart pasižymėjo taikliu tritaškiu (16:8). Vėliau R.Kaukėnas įmetė mindamas trijų taškų liniją (18:10). Pirmąjį kėlinį puikiais prasiveržimais baigė Adas Juškevičius ir Vytenis Lipkevičius – 23:10.

Antrojo kėlinio pradžioje spurtą 10:0 vainikavo Marko Popovičiaus tritaškis (26:10). Po to jau svečiai sugebėjo pelnyti 7 taškus be atsako. Po A.Juškevičiaus dviejų rezultatyvių perdavimų K.Lavrinovičius ir Mario Delašas kurį laiką išlaikė dviženklį pranašumą (28:17, 30:19). Po kelių nesėkmingų atakų „Žalgiris“ dar kartą sėkmingai įvykdė naują derinį, kai Oliveris Lafayette‘as pakabino kamuolį M.Kuzminsko dėjimui – 33:23. Už 2 minučių baigiantis atakos laikui K.Lavrinovičius įmetė iš vidutinio nuotolio – 35:26. Per paskutinę antrojo kėlinio minutę A.Juškevičius pataikė tritaškį bei pridėjo baudą ir „Žalgiris“ pirmavo 39:31.

Trečiajame kėlinyje pirmą kartą aikštelėje pasirodė Ibrahimas Jaaberas ir Tremmellas Dardenas. Būtent pastarasis smeigė tritaškį iš kampo ir po to atliko perdavimą K.Lavrinovičiaus metimui iš vidutinio nuotolio – 44:33. Kėlinio viduryje žalgiriečiai rinko taškus tik nuo baudų metimo linijos (48:35), kol galiausiai I.Jaaberas reidu per visą aikštę užbaigė ataką – 50:38. Jį pakeitęs O.Lafayette‘as įmetė tritaškį, bet skirtumas augo pamažu, nes žalgiriečiai ne visai taikliai realizuodavo baudų metimus – 55:41.

Per paskutiniąsias 10 minučių „Tsmoki-Minsk“ jėgos galutinai išseko. Ketvirtąjį kėlinį tritaškiais pradėjo M.Popovičius ir O.Lafayette‘as. „Žalgirio“ įžaidėjas pratęsė puikų pasirodymą atlikdamas perdavimą įspūdingam Jeffo Foote‘o dėjimui, įmesdamas dar vieną tritaškį ir pridėdamas juvelyrinį metimą iš arčiau – 68:45. Kauno ekipos pranašumas dar labiau išaugo po M.Kuzminsko dvitaškio iš po krepšio ir M.Delašo perdavimo greitoje atakoje A.Juškevičiui – 72:45. Rungtynėms artėjant į pabaigą M.Kuzminskas ir V.Lipkevičius sumetė baudas, M.Delašas įšovė tritaškį ir dėjimu po A.Juškevičiaus perdavimo sukėlė ovacijas „Žalgirio“ arenoje – 81:57.

„Žalgiris“: Kšyštofas Lavrinovičius 12, Oliveris Lafayette‘as 12, Mario Delašas 8, Adas Juškevičius 8, Rimantas Kaukėnas 7, Marko Popovičius 6, Vytenis Lipkevičius 4, Paulius Jankūnas 4, Jeffas Foote‘as 4, Tremmellas Dardenas 3, Ibrahimas Jaaberas 2.

„Tsmoki-Minsk“: Aliaksandras Pustahvaras 11, Aliaksandras Kudrautsau 9, Aleksanderas Fominas 8.