Atnaujinta nacionalinio stadiono konkurso byla

Lietuvos apeliacinis teismas nutarė nacionalinio stadiono bylos nagrinėjimą atnaujinti iš esmės. Kitas posėdis byloje apeliacine rašytinio proceso tvarka numatytas 2021 m. kovo 29 d. 9 val.

Teisėjų kolegija, įvertinusi bylos duomenis, daro išvadą, kad byloje yra prieštaringų duomenų, dėl kurių egzistavimo nėra galimybės priimti teisėto ir pagrįsto sprendimo. Teisėjų kolegijos vertinimu, atsižvelgiant į bylos duomenų gausą ir viešąjį interesą, tikslinga šalims suteikti teisę pateikti papildomus rašytinius paaiškinimus dėl byloje esančių bylos duomenų prieštaringumo.

Atsižvelgusi į apeliaciniame procese tiriamų ir vertinamų įrodymų, teisinių argumentų gausą, procesiniuose dokumentuose keliamų klausimų sudėtingumą, teisėjų kolegija, siekdama visapusiškai įvertinti reikšmingas bylai faktines aplinkybes, priimti teisėtą ir pagrįstą sprendimą, sprendžia, jog tam, kad būtų tinkamai įgyvendinta teismo pareiga ištirti bylą visapusiškai ir objektyviai, pašalinti prieštaravimus, yra pagrindas atnaujinti bylos nagrinėjimą iš esmės ir šalims suteikti galimybę pateikti rašytinius paaiškinimus.

Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekse nustatyta, kad teismas baigiamųjų kalbų metu arba po jų iki sprendimo priėmimo pripažinęs, kad reikia nustatyti naujas aplinkybes, turinčias reikšmės bylai, arba ištirti naujus įrodymus, priima nutartį atnaujinti bylos nagrinėjimą iš esmės.

www.apeliacinis.lt inf.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų