Bulgarijos sostinėje Sofijoje prasidėjusio 2021 m. šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės 3 etapo moterų varžybų atrankos barjerą įveikė dvi Lietuvos atstovės - Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Ieva Serapinaitė.

Atrankos A grupėje L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė surinko 996 taškus, finišavo su pagrindine sportininkių grupe ir užėmė kelialapį finalą garantuojančią 7-ąją vietą.

B grupėje kovojo I. Serapinaitė ir trečioji Lietuvos atstovė - Aurelija Tamašauskaitė. I. Serapinaitė po fechtavimosi ir plaukimo rungčių buvo antra, bėgdama ir šaudydama smuko į 10-ąją poziciją, tačiau būtent ši vieta ir suteikia paskutinį garantuotą kelialapį į finalą. Lietuvos sportininkė iš viso surinko 981 tašką.

A. Tamašauskaitė po 2 rungčių buvo 23-ia, o bėgant ir šaudant pavyko pakilti tik į 18-ąją vietą. Iš viso vilnietė surinko 943 taškus ir į finalą nepateko.

Moterų varžybų finalas vyks penktadienį, o ketvirtadienį vyks vyrų atrankos varžybos, kuriose savo jėgas išbandys Dovydas Vaivada.