Artimas McGregoro bičiulis išsklaidė abejones: „Viskas tikrai baigta“

Vienas žymiausių pastarųjų metų sporto pasaulio žmonių, UFC kovotojas ir buvęs čempionas Conoras McGregoras, beveik prieš savaitę pranešė apie savo sportininko karjeros pabaigą. Vis tik, vos pastarajam paskelbus šią netikėtą žinią, socialiniuose tinkluose užvirė diskusijos dėl galimo melo ir laiko patikrintos pelningos strategijos.

50

Internautai aktyviai svarstė, kad C. McGregorui tai netolimoje ateityje išeis į naudą siekiant kur kas pelningesnių sutarčių ir kovų.

(50 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Conoras McGregoras paskelbė apie karjeros pabaigą

Vis dėlto, artimas airio bičiulis, treniriuočių partneris Jamesas Gallagheris šias abejones išsklaidė. Jis patvirtino, kad kovotojo karjera iš tiesų yra baigta, o pats Conoras dar labiau panirs į viskio verslą.

Viskas baigta, jis daugiau nebekovos. Linkiu jam tik geriausio ir tikiuosi, kad keletas artimiausių metų jam bus tokie patys linksmi, kaip keletas pastarųjų. 

Jis protingas vyras, padėjęs man daugelyje derybų. Neabejoju, kad jam viskas bus gerai“, – sakė J. Gallagheris.

Airis apie savo karjeros pabaigą pranešė tviteryje.

„Sveiki – turiu trumpą pranešimą visiems. Aš nusprendžiau pasitraukti iš sporto, formaliai vadinamo „Mišrūs kovos menai“. Norėčiau palinkėti visiems savo seniems kolegoms eiti tik į priekį šiame sporte. O aš prisijungiu prie savo buvusių partnerių, jau anksčiau išėjusių į pensiją“, – rašė C. McGregoras.

Per savo karjerą MMA, Dubline gimęs sportininkas iškovojo 21 pergalę ir patyrė 4 nesėkmes.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų