Pasakė, kodėl McGregoro karjeros pabaiga tėra melas: airis turi gudrų planą

Mišrių kovos menų superžvaigždė Conoras McGregoras vos prieš keletą dienų šokiravo sporto pasaulį, kai netikėtai paskelbė apie karjeros pabaigą. Vis tik netrūksta galvojančių, jog tai tėra gudrus airio triukas, kurį sėkmingai naudojo ir boksininkas Floydas Mayweatheris.

„Business Insider“ apžvalgininkas Alanas Dawsonas yra įsitikinęs, kad visai netrukus pamatysime sugrįžtantį C.McGregorą. Tam jis pateikia net kelias priežastis.

Visų pirma A.Dawsonas primena, kad airis jau buvo kartą baigęs karjerą – prieš trejus metus jis, kaip ir šį kartą, „Twitter“ paskyroje paskelbė, jog baigia karjerą jaunas. C.McGregoras į narvą grįžo vos po keturių mėnesių.

Tada kalbėta, jog kovotojas apsiskelbė baigiantis karjerą, nes niekaip nesutarė su UFC organizacija dėl atlygio už naują sutartį ir taip norėjo pakreipti derybas sau naudinga linkme.

Dabar C.McGregoras apie pabaigą skelbia tuo metu, kai intensyviai siekia gauti UFC akcijų dalį. Dar šį mėnesį išplito airio vaizdo įrašas, kuriame jis kalba, kad privalo gauti jas, o netrukus organizacijos prezidentas Dana White'as viešai pareiškė, jog to niekada nebus.

Kitas tikėtinas variantas, anot A.Dawsono – C.McGregoras tiesiog kartoja tai, kas veikė F.Mayweatheriui.

Garsusis boksininkas dar 2007 metais paskelbė, kad baigia karjerą, bet netrukus sudarė milžiniškos vertės šešių kovų sutartį. Jai pasibaigus jis vėl pareiškė, kad traukiasi, bet tada sugrįžo kovai su C.McGregoru ir vėl susišlavė milžinišką pinigų sumą.

Po kiekvieno sugrįžimo F.Mayweatherio žvaigždės statusas tik augo, tad C.McGregoras gali siekti to paties. Tikėjimą tuo stiprina ir tai, kad norinčių kovoti su airiu eilėje – daugybė žvaigždžių, kovos su kuriais taptų „pinigų mašinomis“.

A.Dawsonas taip pat netiki, kad airis norėtų atsisveikinti su MMA kovomis kaip pralaimėtojas, o ne kaip karalius. Paskutinį kartą pergalę jis šventė dar 2016 metais, o praėjusių metų spalį neturėjo jokių vilčių prieš Khabibą Nurmagomedovą.

Tad ekspertas įsitikinęs – netrukus išgirsime apie C.McGregoro sugrįžimą ir „superkovą“, kuri sugeneruos milžiniškas pajamas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų