„Villarreal“ UEFA Europos lygos pusfinalio etapo atsakomąsias rungtynes svečiuose su Londono „Arsenal“ baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0, tačiau bendrame rezultate triumfavo 2:1 ir pateko į šio turnyro finalą.

Samuelis Chukwueze jau 5-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Berndas Leno.

Danielis Parejo 24-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis skriejo virš skersinio.

Pierre‘as Emmerickas Aubameyangas 26-ąją minutę atliko galingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Bukayo Saka 44-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Robas Holdingas 74-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Villareal“ strategas Unai Emery į klubą atvyko būtent iš Londono „Arsenal“. Pastarieji atsisakė U. Emery paslaugų ir pasamdė Mikelį Artetą.

„Arsenal“ klubui šis sezonas švelniai tariant nepasisekęs. M. Artetos auklėtiniai vietinėse pirmenybėse rikiuojasi devinti ir likus keturiems turams yra per penkis taškus nuo 7 pozicijos, kuri garantuoja vietą UEFA Konferencijų lygos kvalifikacijoje.

Paskutinį kartą be varžybų Europoje „Arsenal“ buvo 1995-1996 metų sezone.